UEFA, Fenerbahçe hakkında soruşturma başlattı

Boşa büyütülen bir şey. Yapılanı savunmak için söylemiyorum ama Avrupa'nın her yerinde 40 bin Türk ve Kürt'ün katili PKK bayrakları dalgalanıyor alenen bizden kimse ortalığı bu kadar ayağa kaldırmıyor. 3-5 kendini bilmez Putin dedi diye Avrupalılardan daha çok biz ortalığı ayağa kaldırdık. O sloganı atanları stattan men edersin olur biter bu kadar tantanaya ne gerek var ? Maça gidenler diyor ki herkes o tezahürata katılmamış zaten.

Boşa büyütülen bir şey. Yapılanı savunmak için söylemiyorum ama Avrupa'nın her yerinde 40 bin Türk ve Kürt'ün katili PKK bayrakları dalgalanıyor alenen bizden kimse ortalığı bu kadar ayağa kaldırmıyor. 3-5 kendini bilmez Putin dedi diye Avrupalılardan daha çok biz ortalığı ayağa kaldırdık. O sloganı atanları stattan men edersin olur biter bu kadar tantanaya ne gerek var ? Maça gidenler diyor ki herkes o tezahürata katılmamış zaten.
Always Fener12 | Fenerbahçe on Instagram: "SAYGISIZLIK Yapanın YARASINI DEŞERİZ! . 3-5 kişi mi? Hadi bunu geçelim bununla övünen Instagram hesapları var.

Kievlilerde maçta bize bir şeyler yapmıştı. Kimse ondan bahsetmiyor.

Katılıyorum.

Yabancı bir haber kaynağında da gördüm ve yorumlarda hep Türkleri savunmuşlar. Genel olarak yorumlar şu şekildeydi:

- Zelenski diye bağırsalardı kahraman ilan edilirlerdi.
- Ne yani bir insanın ismini söylemek yasak mı?
- Medya yine kendi sevmediğini kötü gösteriyor.

Yabancı bir haber kaynağında da gördüm ve yorumlarda hep türkleri savunmuşlar. Genel olarak yorumlar şu şekildeydi:

- Zelenski diye bağırsalardı kahraman ilan edilirlerdi.
- Ne yani bir insanın ismini söylemek yasak mı?
- Medya yine kendi sevmediğini kötü gösteriyor.

Tüm düyadaki medyalar ya batının ya doğunun etkisi altında çok da bir şey beklenmez medyadan.

Boş abartı ve demagoji. Savaşlarda taraflar olur ve isteyen istediği tarafı destekler. Bu öyle abartıldığı gibi korkunç bir durum değil ki ben zaten FB taraftarının Rusya'yı falan desteklediğini de düşünmüyorum. Gol atan adamın saçma hareketine karşılık bir anlık sinirle verilmiş bir tepki sadece.

Onların yaptıkları senin yaptığını aklamiyor ama.

1- Putin'in yaptıkları kötü, ama adını söylemek küfür mü?
2- Fenerbahçe'nin alakası olmadığı şeyden nasıl Fenerbahçe ceza yiyor?
Not: Sana sallamıyorum.

Hocam sizce buradaki sorun putin diye tezahürat yapmaları mı yoksa ukrayna takımına yenilince putin diye tezahürat yapmaları mı?
1. Maddeyi geri alıyorum. Bu yaptıkları kötü birşey. Maçı çok izlememiştim.

Geri
Yukarı