Ümit Özdağ hakkında "iftira" suçundan soruşturma açıldı

Ümit Özdağ genel olarak böyle bir insan zaten. Siz Ümit Özdağ'nın çıkıp özür dilemesini bekliyorsanız sorun sizde. Yaptığı zaten doğru bir şey değil ve bende bunu savunmuyorum ama adamın kişiliği böyle. Bu adamdan çıkıp özür dilemesini beklemek daha saçma.
Başlarım onun kişiliğine. Kişilik kavramı bir yere kadar geçerlidir. Görgü, ahlak denen kavramlar o kişilikte yer almıyorsa o insanın kişiliği zaten yoktur. Kişilikmiş, kişiliği böyle diye önüne gelene iftira atacak değil. Bu iki oluyor. Resmen provokatörün önde gideni. Bunu diyeceğim hiç aklımın ucundan geçmezdi ama artık sınırını cidden aştı. Bir seçmen olarak net olarak tepkimi koyuyorum.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında Şanlıurfa başsavcılığı tarafından, şikayet üzerine ‘iftira' suçundan soruşturma başlatıldı.

Sonunda adalet bir işe yaradı, umarım farklı kişiler içinde harekete geçerler bir an önce. Bu Ümit Özdağ'ın ilk hatalı haberi değil, daha önce de yapmıştı bunu. Dava açıldığı iyi oldu. Hem iftira atıp kişiyi zan altında bırakıyor hem de "O benden özür dilesin" diyor, bu ülkeye 3.bir AKP fazla.

Başlarım onun kişiliğine. Kişilik kavramı bir yere kadar geçerlidir. Görgü, ahlak denen kavramlar o kişilikte yer almıyorsa o insanın kişiliği zaten yoktur. Kişilikmiş, kişiliği böyle diye önüne gelene iftira atacak değil. Bu iki oluyor. Resmen provokatörün önde gideni. Bunu diyeceğim hiç aklımın ucundan geçmezdi ama artık sınırını cidden aştı. Bir seçmen olarak net olarak tepkimi koyuyorum.
Oy vermeyin hocam o zaman. Sizi zorla tutup oy verdirtmiyorlar. Adamın umrunda bile olduğunu sanmıyorum. Bu konuda çok yapabileceğimiz bir şey yok. Sadece ders çıkarmasını bekleyeceğiz. Ümit Özdağ genel olarak ağzına geleni söylediği için başına geliyor bunlar.

syn ümit özdağ ağır taştır altında kalabilirsiniz ⚠️

Doğruları söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Bu arada ben konuyu bilmiyorum direk daldım ne oluyor biri açıklayabilir mi özetle.

Devlet yönetmeye talip olan adam çıkıp hatasından dolayı özür bile dilemiyorsa ağzıyla kuş tutsa yine oy vermem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı