UEFA konferans liginde hakem rezilliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha fazla  
Maçı bizzat izledim. Bu yöneten hakem Denswil'in golünü ve penaltıyı vermiyor resmen sinir krızi geçirdim. Trabzonspor resmen Basel'e değil hakeme karşı oynadı. Sizin bu konu hakkında görüşünüz nedir?

Golde santimlik bir ofsayt ihtimali var, verdikleri görüş açısı yetersiz. İptal edilen penaltıda Maxi Gomez'e müdahale yumuşak gibi ama yumuşak veya sert olması fark etmez, müdahale olması penaltı olması için yeterli, bu karar kesinlikle yanlış.

Hakem falan bilmem de bildiğim bir şey varsa bu ülkede GS ve FB dışında Avrupa’ya gidebilecek tek takım Başakşehir. Gerisi fıs. Yani samimi diyorum şu takımı bile elendin ya diyecek söz yok Avcı mısın leş misin nesin? Vasat bir hoca, hoca demeye dilim varmıyor. Ya sen ne çalıştın, ne yaptın? Rakibinden 5 kat büyük bütçen ve kadro kaliten var sende hiç mi hocalık vasfı yok takımda taktik namına hiçbir şey yok. Allahım ülkeden acilen defolup gitmesini nasip etsin bıktım şu illet ülke puanı düşmanı cahilden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her maç sonrası hakem konuşmak doğru değil. Trabzonspor özellikle savunma yerleşimi konusunda çok kötüydü.
2 golü de hatalı saha ve savunma yerleşiminden nedeniyle yediler.
Sonuç olarak, Trabzonspor'un elenmesinin en büyük nedeni taktiksel olarak yeterli olmamasıydı.

Geri
Yukarı