UEFI BIOS Utility -Advanced mode format atma

Ali_12

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda CMD konutuna PC hızlandırma komutunu yazdım yarısında elektrikler gitti PC'yi tekrar açtığımda PC açılmadı siyah ekranda kaldı DC'de arkadaşıma ulaştım format at dedi araştırdım ASUS UEFI BIOS Utility-Advanced mode CD siz ve disksiz format nasıl atılır diye bulamadım. Technopat'a üye oldum şimdi sizden yardım istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda CMD konutuna PC hızlandırma komutunu yazdım yarısında elektrikler gitti PC'yi tekrar açtığımda PC açılmadı siyah ekranda kaldı DC'de arkadaşıma ulaştım format at dedi araştırdım ASUS UEFI BIOS Utility-Advanced mode CD siz ve disksiz format nasıl atılır diye bulamadım. Technopat'a üye oldum şimdi sizden yardım istiyorum.

O hızlandırma yöntemi nedir merak ettim? Ayrıca USB olmadan format atamazsınız BIOS üzerinden.

O hızlandırma yöntemi nedir merak ettim? Ayrıca USB olmadan format atamazsınız BIOS üzerinden.
Son olarak cipher/w:c bu komutu yazdım yüklenmesi üzün surdu ikinci yüklenmeye geçti tam biticekken elektirikler gitti pcyi tekrar açtığımda bir yazı geldi hemen ardından siyah ekran oldu hiçbir şey olmuyo ancak pcyi tekrar başlattığımda o yazı çıkmadı siyah ekranda öyle kaldı bi kaç dakika bekledim belki düzelir diye ama düzelmedi öyle olduğundan beri araştırma yapıyorum hala bulamadım.

Geri
Yukarı