UEFI format atılmıyor

Secure Boot açıksa kapatıp deneyin, Legacy USB Support ayarı varsa açın, BIOS Legacy denerken CSM'yi açın.
onuda denedim kapalıda acıkta denedim yok olmadı csmde acık hem kapalı denedm oda olmadı cıldırtacak beni resmen
BOOT kısmında Other OS gibi bir seçenek varsa seçin.
oyle bi seçeneek yok malesef

Farklı bir ISO ile denediniz mi?
nasıl farklı iso derken? daha önce bu iso ile diğer pc kurmustum masaüstüne olmadı daha 1 ay oldu alalı. dün kapattım sabah actım öyle kaldı. öğleden beridir rufusu 10 kere farklı sekilde 2 kere windows indirip denedim yok sonuc alamadım
tüm ayarlar tamam cok kez farklı sekilde denedim olmadı

Dosya Ekleri

• 258564593_946217262646534_6136108548899746125_n.jpg
    258564593_946217262646534_6136108548899746125_n.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
nasıl farklı iso derken? daha önce bu iso ile diğer pc kurmustum masaüstüne olmadı daha 1 ay oldu alalı. dün kapattım sabah actım öyle kaldı. öğleden beridir rufusu 10 kere farklı sekilde 2 kere windows indirip denedim yok sonuc alamadım
tüm ayarlar tamam cok kez farklı sekilde denedim olmadı
Yani Windows ISO'sunu kastettim. Mesela Windows 8.1 ISO'suyla deneyebilirsiniz. Bu ekranda ayarları kaydedip çıktıktan sonra kurulum başlamıyor mu?

Yani Windows ISO'sunu kastettim. Mesela Windows 8.1 ISO'suyla deneyebilirsiniz. Bu ekranda ayarları kaydedip çıktıktan sonra kurulum başlamıyor mu?
malesef baslamıyor yine anakart markası cıkıyor öyle kalıyor her sekilde her ayarda denedim youtebe de falan da yok ssd kartı cıkarıp takmayıda denedm aynı

Başka USB port deneyin, olmadı başka USB ile deneyin.
win8 yükledim oldu. sora tekrar yükseltmek için tekrar win10 kurdum uefi yine aynı ekran takılı kaldı yükseltme yapamadım, usbden girip setup dosyasını acarak yükselteyim dedim ondada yükseltme sorunu oldu diyip yüzde 70lerde kapanıyor

win8 yükledim oldu. sora tekrar yükseltmek için tekrar win10 kurdum uefi yine aynı ekran takılı kaldı yükseltme yapamadım, usbden girip setup dosyasını acarak yükselteyim dedim ondada yükseltme sorunu oldu diyip yüzde 70lerde kapanıyor
Hocam o zaman Windows üzerinden yükseltme yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı