UEFI USB bellek kurulum hatası

Efeonuraydın

Centipat
UEFI kurulumu yaparken %72'deyken hata verip kapandı. Ben de USB'yi çıkartıp başka bir girişe taktım ve USB bilgisayar tarafından okunmadı. Ben de bilgisayarı kapatıp açtım ve önüme birden Windows kurulum ekranı geldi. Bilgisayarı tekrar kapatıp açtım ve USB'yi çıkardım. Tekrar eski haline döndü ama kafama takılan bir soru var yeni aldığım bilgisayarda bu UEFI USB'sini kullansam bir sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi aşamada hata verdi? Windows kurulurken 3 kere yeniden başlatır kendini. Hangisi olduğunu söylerseniz daha hızlı ileryebiliriz.

Hangi aşamada hata verdi? Windows kurulurken 3 kere yeniden başlatır kendini. Hangisi olduğunu söylerseniz daha hızlı ileryebiliriz.

Windows kurmak için UEFI bellek hazırlarken Rufus uygulaması hata verdi bende bilgisayarı tekrar başlattım ve Windows kurulum ekranı geldi hata vermesine rağmen UEFI bellek çalıştı bu belleği kullanırsam bir sorun çıkar mı diye merak ettim.

Uyarının Secure Boot ile ilgili olduğunu düşünürsek, hayır bir sorun olmaz. Ancak başka bir hata verdiyse görmemiz gerek.

Daha önce açılmış aynı konular dosyanın bozuk olduğunu söylemişler, tekrar deneyin isterseniz sağlam bir dosya ile, dosya doğruluğunu SHA1 üzerinden ölçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Daha önce açılmış aynı konular dosyanın bozuk olduğunu söylemişler, tekrar deneyin isterseniz sağlam bir soya ile, dosya doğruluğunu sha1 üzerinden ölçebilirsiniz.

Teşekkürler deneyeceğim umarım düzelir.
Daha önce açılmış aynı konular dosyanın bozuk olduğunu söylemişler, tekrar deneyin isterseniz sağlam bir dosya ile, dosya doğruluğunu sha1 üzerinden ölçebilirsiniz.

Bellekteki dosyalar bunlar tekrar kurdum bu sefer olmuş mu?

1590704103498.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı