UEFI Windows 10 kurarken mavi ekranda kalıyor

Ardabugra

Femtopat
Yeni PC aldım fakat topladiğım için Windows yüklü değil. O yüzden ben de kendim indirdim ve Rufus'tan dönüştürdüm. Sonra USB'yi taktiktan sonra yine BIOS'dan ayarları yaptım ama yine karşıma mavi renk ekran geldi. Ben nasıl Windows 10 yüklerim? Yardım edin, sabahtan beri uğraşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıda verdiğim adımları eksiksiz yaptığınızdan emin olun. Hangi aşamada hata aldığınızı ve aldığınız hatanın görselini de paylaşın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aşağıda verdiğim adımları eksiksiz yaptığınızdan emin olun. Hangi aşamada hata aldığınızı ve aldığınız hatanın görselini de paylaşın lütfen.

Burdaki videodan eksiksiz hepsini yaptım birazdan fotoğrafını atarım
Böyle ekran veriyo

Dosya Ekleri

• 16004603466902935449172307397480.jpg
    16004603466902935449172307397480.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 260
Farklı bir porta takarak veya komple çıkarıp ilerlemeyi deneyin bu aşamayı geçip geçmediğini kontrol edin. Yapamıyorsanız bir bilgisayarcıya danışın yarın.

Yeni konular

Geri
Yukarı