Steam Ülke nasıl değiştirilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar adamı anlayamamışsınız bir türlü adamın parasının kuru yok ve adamın parası euro karşısında çok değersiz. Yani arkadaşta bizim durumumuzda.

Allah razı olsun hocam. Benimle tartışmaktan ne dinleyen oluyor ne anlayan.

Siz bayağı bayağı hakaret ediyorsunuz hocam. Sen benim zihniyetim ve şahsım hakkında "kötü insanlar" diyemezsin ki. Garip olan dediğim gibi herkes elinden gelen imkanı kullanabilecek ve kullanıyorken benim sorduğumun bu kadar yaygara koparması çok ilginç geldi gerçekten. Kahkahalar atıyorum ekran başında hani nasıl bu kadar herkes sütten çıkmış ak kaşık gibi konuşuyor diye.

Kesinlikle herkes bu günü bekliyormuş

Evet evet, zaten bende yapılabildiğini duyduğum için sormak istedim.

O konuda tabii ki de haklısınız birebir aynı maaşı alsak benim ay sonuna kadar geçimim ile sizin durumunuz elbette farklı oluyor. O konuda itirazım yok kesinlikle.
Takma hocam coluk çocuğu yap, burda ahkam kesenler aynısının kralını yapar gelir burada duyar kasarlar hele avrupa da olduğunu duymasınlar kıskançlıklarından hasetlerinden çatlarlar.
Bizim milletimiz böyle ne yapacaksın.

Okuma yazman yok mu senin kardeşim? Kendi ülkemin kuru Steam'de yok. Euro üzerinden alım yapıyorum zoraki olarak. Tartışmaya mı geldiniz bilgi vermeye mi?

Nasıl yani? Steam'de neden İsveç Kron'u yok acaba çok şaşırdım şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ne kadar orada pahalı olsa da Steam buna izin vermiyor. Bu yüzden böyle bir şey yapamazsınız.

Dosya Ekleri

• Steam Para Birimleri.png
    Steam Para Birimleri.png
    316,9 KB · Görüntüleme: 29
Hocam değiştirseniz bile galiba 3 ay değiştiremiyorsunuz. Eğer yapamazsanızda malum yöntemi biliyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı