Ülke siyasetinde son durum

Hemen vereyim örnek yeter ki iste sen!
  • 4 TL olan doları 18 TL'ye getirdi.
  • 128 milyar dolar.
  • 2018'de %20 olan enflasyon 3 haneli rakamlara çıktı.
  • Adalette yozlaşma,bunun en büyük örneği kadın cinayetleri.
  • Deprem felaketi.
  • İnanılmaz artan cari açık. 2018 yılında cari açık 27.6 milyar dolar iken günümüzde 48.769 milyar  dolar.
  • Mülteci krizi.
Bu kadar şeye rağmen hâla bu adamı destekleyen olmamalı ama maalesef var.
Deprem felaketi derken?????

Bütün şehirlerde koşa koşa mahkemelere git. Kentsel dönüşümü engelle. Sonra da sıyrıl.

Bu durumda AKP'ye vermemelisin. Geriye kaldı altılı masa, Özdağ ve İnce. Özdağ ve İnce kazanamaz. Geriye kaldı masa. Masanın vaatlerine bakmanı öneririm. Buraya linkini koyuyorum. Evet,vaatler bayağı bir uzun çünkü vaatlerin büyük bir çoğunluğu AKP'nin yaptıklarını düzeltiyor.
Vaatler:

Son yaşanan olaylar. Hayır,deprem kader mader değil. Adam gibi denetlenmedi. Denetlemesi gereken kurumların başında Çevre,Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı var. Bu kurumun bakanı olan Murat Kurum da suçludur ve bakanları Cumhurbaşkanı atar. Dolayısıyla o ve hükümet de suçludur.

Bu durumda AKP'ye vermemelisin. Geriye kaldı altılı masa, Özdağ ve İnce. Özdağ ve İnce kazanamaz. Geriye kaldı masa. Masanın vaatlerine bakmanı öneririm. Buraya linkini koyuyorum. Evet,vaatler bayağı bir uzun çünkü vaatlerin büyük bir çoğunluğu AKP'nin yaptıklarını düzeltiyor.
Vaatler:

Son yaşanan olaylar. Hayır,deprem kader mader değil. Adam gibi denetlenmedi. Denetlemesi gereken kurumların başında Çevre,Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı var. Bu kurumun bakanı olan Murat Kurum da suçludur ve bakanları Cumhurbaşkanı atar. Dolayısıyla o ve hükümet de suçludur.
O şehirler için Kentsel dönüşüm kararı çıkartıldı. Sizin o çoook beğendiğiniz altılı masanın müdavimleri (Meral ve Kılıçdaroğlu) rant rant rant diye diye engel oldular. O kadar ölen insanın vebali bunların ve onları hala destekleyenlerin boynunda. Bunu asla inkar edemezsiniz.

Bütün şehirlerde koşa koşa mahkemelere git. Kentsel dönüşümü engelle. Sonra da sıyrıl.
Aynen CHP gitti engelledi çok haklısın. O zaman neden Adıyaman da yıkıldı? Adıyaman belediye başkanı AKP'li. Ya da Kahramanmaraş. Kahramanmaraş belediyesi de AKP'li. Deprem bölgesinde sadece Adana,Osmaniye ve Hatay muhalefete ait.

O şehirler için Kentsel dönüşüm kararı çıkartıldı. Sizin o çoook beğendiğiniz altılı masanın müdavimleri (Meral ve Kılıçdaroğlu) rant rant rant diye diye engel oldular. O kadar ölen insanın vebali bunların ve onları hala destekleyenlerin boynunda. Bunu asla inkar edemezsiniz.
Kardeşim sadece Adana,Hatay ve Osmaniye muhalafette. Diğerleri AKP'de. Senin dediğin gibi olsaydı sadece bu 3 şehirde yıkım olması gerekirdi.

Son düzenleme:
Ayrıca sadece AKP ve MHP ranta tapıyor.

Ekstradan şunu da demek istiyorum. Depremden sonra Hatay belediye başkanı çıkıp ben bir şeyler yapmaya çalıştım, bakanlığa kaç kez yazı gönderdim ama birine bile geri dönüş yapmadılar dedi. Şimdi sana soruyorum rant uğruna insan hayatına kast edenler muhalefet midir yoksa iktidar mıdır?

Bunun suçluları yargılanacak. Ha bir de sakın sadece iktidar yargılanacak muhalefet yargılanmayacak sanma. İkisi de yargılanacak. Bahsettiğim 3 şehrin ve diğer şehirlerin belediye başkanları da yargılanmalı.

Şunu da söylemek istiyorum. Hatay Erzin belediye başkanı CHP'li ve Erzin'de bir bina bile yıkılmadı. Sizin CHP kentsel dönüşümü engelledi hipotezini yeterince çurüttüğümü düşünüyorum.

Son düzenleme:
Aslında bu soruyu kim kazanır bilemem ama Erdoğan'ın kazanamayacağı kesin diyene de sormanızı isterim. O kişi nerden biliyormuş kazanamayacağını.

5 yıldır ülkeye zarar vermesinden bahsederken örnekler vermelisiniz. Muallakta bırakmamalısınız. Ben yukarıda neden muhalefete oy vermeyeceğimi maddeler halinde yazdım.

Peki. Ben soruyorum. Neden Kılıçdaroğlu'na oy vermeliyim. Bana bunu lütfen izah edin. Beni ikna edin.

CMDRKaays_08

Tek tek gülme smileyi atmanıza gerek yok. Ben size tüm yorumları paket yapıyım. Paketi açıp bol bol gülün.

Ne dersiniz.
Kılıçdaroğluna oy vermeyin. Erdoğanın yaptığı zararları açıklamaya başlasam yani onun ile ilgili yeni bir konu açsak 100 sayfa olurdu. Ama en basitinden şuan ülkemiz demokratik bir cumhuriyet değil.

Kılıçdaroğluna oy vermeyin. Erdoğanın yaptığı zararları açıklamaya başlasam yani onun ile ilgili yeni bir konu açsak 100 sayfa olurdu. Ama en basitinden şuan ülkemiz demokratik bir cumhuriyet değil.
Bence oldukça demokratik. Cumhurbaşkanına küfür, hakaret etmek serbest. Bakanlara küfretmek serbest. Berat Albayrak'ın bebeği oldu. Yeni doğmuş bebeğe küfürler edildi. Edenlere hiç bir şey olmadı. Bu da gayet demokratik bir ülke olduğumuzu gösteriyor. Amaaa Muhalefetten birine hakaret edersen, işte o zaman yandın.

Uzun uzun anlatırdım fakat arkadaşlar cevabı yazmış. Peki çıkan yangınlara ne diyeceksin Mr. Akpli?

Geri
Yukarı