Ülke yönetme oyunu tavsiyesi

PowerXitinia

Hectopat
Daha fazla  
Ücretsiz ülke yönetme oyunu istiyorum böyle tabii liberalizm, komünizm, milliyetçilik, sosyal demokrasi gibi siyasi ideolojilerin olduğu bir oyun olsa güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

Ücretsiz ülke yönetme oyunu istiyorum böyle tabii liberalizm, komünizm, milliyetçilik, sosyal demokrasi gibi siyasi ideolojilerin olduğu bir oyun olsa güzel olur. Şimdiden teşekkürler.
Age of History 2 olabilir ama modlu versiyonları. Kuru versiyonunda pek bir şey yok.

Modlu olarak Age of History 2 olarak Conquerors 1.5.1 öneririm. 2.0 versiyonu var ancak çok buglı. YouTube'a Kerem Yılmaz conquerors 1.5.1 diye arat çıkar videosu.

Bu arada korsan değil. Oyunun kendi yapımcısı izin veriyor diye biliyorum. Bir de oyunun orijinaline gerek yok bu modları oynamak için. Modu indiriyorsun ve içindeki .exe veya .jar uzantılı dosyayı çalıştırıyorsun ve oyun açılıyor. Hem .exe hem de .jar şeklinde olabiliyor. O zaman ise özellikleri değişik oluyor. Resmi eklerim. Mesela conquerors 1.5.1'de ikisi de var. Birisinde yani .jar uzantılıda mesela savaş sisini %0'a çekebiliyorsun ama .exe'de %0'a çekemiyorsun. Bir de .jar'ı oynayabilmek için bilgisayarda Java kurulu olması gerek. Java'nın linki: https://www.java.com/tr/.
Age of History 2 conquerors 1.5.1 linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• AgeOf.PNG
    AgeOf.PNG
    27 KB · Görüntüleme: 28
Hayır değil. Hatta oyunun geliştiricisi bir grup çok güzel bir mod yaptı diye kendi oyun geliştirme kadrosuna aldı. Beraber Age of History 3 geliştiriyorlar.

Aoh2 tavsiye etmem belli bir zamandan sonra sıkabilir. HOİ4 tavsiyemdir.
Evet ama HOİ4 paralı. Birde öğrenmesi zor. Bunlar dışında güzel bir oyun.

Hayır değil. Hatta oyunun geliştiricisi bir grup çok güzel bir mod yaptı diye kendi oyun geliştirme kadrosuna aldı. Beraber Age of History 3 geliştiriyorlar.

Evet ama HOİ4 paralı. Birde öğrenmesi zor. Bunlar dışında güzel bir oyun.
Haklısın, fakat parası varsa sorun çıkartmaz.

Eğer Conquerors'dan sıkılırsan Bloody Europa II öneririm. Hatta az önce yazmıştım çok güzel mod yaptılar diye oyun geliştirme kadrosuna alındılar diye. İşte o modu yapan grubun modu Bloody Europa II. Ama biraz iyi bir sisteme ihtiyacın var. Yoksa bilgisayarın fanları biraz bağırabiliyor.

Geri
Yukarı