Ülkede Neden Hiçbir Şey Düzgün Değil?

• Konuyu başlatan Umutmeister
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
U

Umutmeister

Ziyaretçi
  • Bugün İstanbul'da havanın çok kötü olması sebebiyle bir sorun olduğunda gelmeyen müteahhit bugün çatı yerinde mi diye kontrol etmeye geliyor.
  • AYEDAŞ elektrikleri kesiyor ve normalde arıza tamamen giderilene kadar elektrik vermemeleri gerekiyor ancak sürekli gidip geldiği için elektronik cihazlarda sorunlar ortaya çıkabiliyor.
  • Türk Telekom çalışanları faturalandırma dışında neredeyse hiçbir işini düzgün yapmıyor ve suç neredeyse hep kullanıcıda oluyor.
  • İSKİ bölgeyi düzgün planlamadığı için kanal kapakları bir işe yaramıyor, sular yine yollarda birikiyor ve arabalar hızlı geçtiği için su olduğu gibi yayaların üstüne sıçrıyor.
  • Belediye yolları ve kaldırımları düzgün yapmadığı için çöküyor. Kanala bağlanması gereken drenaj suyu olduğu gibi asfalta akıyor ve kışın buzlanma olup kazalara neden oluyor.

Bunlar sadece çok çok küçük bir kısmı, daha bir sürü gördüğümüz şey var ancak bir o kadarda görmediğimiz şeyler de var.

Vatandaş mutlu mesut demekki durumdan hala bir şeyleri değiştirmeye uğraşan yok dostum. Sen ben şikayet ediyormuşuz gibi geliyor. Pazartesi benzin ve lpg ye zam var yine ama bizlerde tık yok :(

Yangın yerine çevirelim diyen oldu mu ? En azından tepkimizi dile getirelim sosyal medyadan ya da diğer organlardan. Bilip bilmeden ne kadar çok seviyorsunuz yorum yapmayı.

Yangın yerine çevirelim diyen oldu mu ? En azından tepkimizi dile getirelim sosyal medyadan ya da diğer organlardan. Bilip bilmeden ne kadar çok seviyorsunuz yorum yapmayı.
Bilip bilmeden yorum yapmıyorum.

İşte şuan bile tepkimizi belirtiyoruz.

Bizde tık yok deyince daha ne yapacağız anlamında dedim.

Yangın yerine mi çevirelim deyince diye dedim buralardan belki bir yetkili duyar ya da sosyal medyadan gerçi görse de bir şey yapabilecek değil de işte umut ediyoruz.

Hak verilmez, alınır. Kısmet diyip bırakmak sorunları çözmez. Haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız hakkınızı arayın, çevrenizi bilinçlendirin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı