Ülkede Neden Hiçbir Şey Düzgün Değil?

• Konuyu başlatan Umutmeister
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çalış çalış yurtdışına git ne diyeyim :) Doğduğun değil doyduğun yerde kal :)

Doğduğun yeri güzelleştirmek varken yemek yediğin sofraya sırtını dönmek Türk'e yakışır mı ?
Arkadaşım doğduğun yeri güzelleştirmeyi deniyor musun? Bunun cevabını bekliyorum, güzelleştirmek için neler yaptın da "Türk'e yakışmaz" diyorsun? Ben istemez miyim daha bir hal alsın. Ama bunun için birşey yapamıyoruz. Daha doğrusu sesimizi duyuramıyoruz. Bunu artık kabullenin.

İşini layıkıyla yapmayanın pişkince sırtının sıvazlandığı, işini düzgün yapmayanın kendi iradesiyle istifa etmediği, üstlerininde işini düzgün yapmadığı zaman değilde kendilerine biat etmediği için ancak istifa ettirdiği bir gelenekten ne bekliyoruz ki?

Çomaristan'da sıradan bir gün.
Adam akıllı yorum yapın. ''Çomar'' tabiriyle kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

@apesh1t dediğin doğru aslında. Baksana adam hemen ''Çomar'' diyor. Kendisine zıt olan bir kişiye bile tahammülü yok.

Ne diyeyim. Birbirinizle dalga geçmeye, laf takmaya devam edin siz.

Son düzenleme:
Adam akıllı yorum yapın. ''Çomar'' tabiriyle kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

@apesh1t dediğin doğu aslında. Baksana adam hemen ''Çomar'' diyor. Kendisine zıt olan bir kişiye bile tahammülü yok.

Ne diyeyim. Birbirinizle dalga geçmeye, laf takmaya devam edin siz.
Sıradan bir çomar ne olursa olsun kendini ve diğer çomarları daima üstün ve herşeyi bilen olarak görür.

Sıradan bir çomar ne olursa olsun kendini ve diğer çomarları daima üstün ve herşeyi bilen olarak görür.

Bakın, insanlara hakaret etmek hoş bir şey değildir.

Bu, karşınızdaki kişi kim olursa olsun geçerlidir.

Şu Çomar, çapulcu vs. gibi sosyal medya laflarından haz etmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı