Ülkelerin rap müzikleri

Maalesef katılıyorum. Şu mekanın sahibi çıkmasaydı, ezhel isminin başındaki Ais'i kaldırmasaydı. Ben fero şarkı söylemeseydi diyorum kendi kendime.+ Olarak murda denilen şahısın pop yaptığına inanıyorum.

Türklerin yaptığı rap değil arabeskin hızının 2X'e alınmış hali.

Bende söyliyeyim. Ben Almanca Rap bayağı seviyorum. Özellikle Ufo361’in beatlarıne ve şarkılarında kullandığı yükselişi ile ilgili sözleri hoşuma gidiyor. Yanı sıra da Gzuz’u şarkılarındaki gangsterlik havasını gerçekten verdiği için seviyorum.
Türklerin yaptığı rap değil arabeskin hızının 2X'e alınmış hali.
Türk Rap fanı varsa özür dilerim ama senin dediğine hak veriyorum. Bence Khontkar ve daha birçok Türk T-rapperı ben başarılı buluyorum. Ama ülkemizde Rapçilere karşı bir bağlılık var. Mesela Joker dinlemeyen velettir. Alleme dinleyen mi kaldı? Gibi bir sürü cümle duymaya başladım. Rap ülkemizde sadece fakir edebiyatı yapan iyi Rap yapıyormuş gibi görünüyor.
Maalesef katılıyorum. Şu mekanın sahibi çıkmasaydı, ezhel isminin başındaki Ais'i kaldırmasaydı. Ben fero şarkı söylemeseydi diyorum kendi kendime.+ Olarak murda denilen şahısın pop yaptığına inanıyorum.
Popüler kültürün tabiri caizse köpeği oldu herkes. Killa Hakan’ı kötülüyorlar ama 1-2 ay sonra ya bu adam çok iyi en iyi Rapçi diyorlar.

Son düzenleme:
Bende söyliyeyim. Ben Almanca rap bayağı seviyorum. Özellikle ufo361’in beatlarıne ve şarkılarında kullandığı yükselişi ile ilgili sözleri hoşuma gidiyor. Yanı sıra da gzuz’u şarkılarındaki gangsterlik havasını gerçekten verdiği için seviyorum.

Türk rap fanı varsa özür dilerim ama senin dediğine hak veriyorum. Bence khontkar ve daha birçok Türk t-rapperı ben başarılı buluyorum. Ama ülkemizde rapçilere karşı bir bağlılık var. Mesela joker dinlemeyen velettir. Alleme dinleyen mi kaldı? Gibi bir sürü cümle duymaya başladım. Rap ülkemizde sadece fakir edebiyatı yapan iyi rap yapıyormuş gibi görünüyor.

Kanka kusura bakmada s*rtüğe bak diyen birini nasıl dinleyebiliyorsun merak ettim? Şu Twitter'de joker bir kız rapçiye a* ağızlı dedi diye ortalığı ayağa kaldıran pembe kafalıyı diyorum.

Kanka kusura bakmada s*rtüğe bak diyen birini nasıl dinleyebiliyorsun merak ettim? Şu Twitter'de joker bir kız rapçiye a* ağızlı dedi diye ortalığı ayağa kaldıran pembe kafalıyı diyorum.
Kusura bakma istisnaları unuttum. Ama bazı şarkılarını dinlediğim zaman gerçekten insanın kulağına hoş geliyor. Nerdeydiniz, Beamer Boi, Kayıp Oğlan, Hiçbir şeyim yok gibi parçalarından her ne kadar Amerinkan özentisi olsada benim kulağıma hoş geliyor. İşin sosyal medya tarafını takip etmiyorum.

Geri
Yukarı