Ülkemden nefret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Samsun'da yaşamıyorum. Ama orada kuzenlerim yaşıyor. Karşı bina Full Suriyeli. Sokaklarda birçok Suriyeli vardı. Bir kadın 2 tane bebeği taşıyordu. Bir yandan ürüyorlar. Nasıl azgın bir millet ise her gün aileye yeni birisi geliyor.

Türk kadının hayatı boyunca doğum yapma oranı 1.5 Suriyeli bir kadının 5.1 öyle bir istatistik okumuştum internette ülkemiz araplaşıyor gittikçe.

Türk kadının hayatı boyunca doğum yapma oranı 1.5 Suriyeli bir kadının 5.1 öyle bir istatistik okumuştum internette ülkemiz araplaşıyor gittikçe.
Yok ya erdoğan felan ya işte allah kuran bismillah allahu ekber euzu besmele şeytan cami anlarsın ya(!)

Hocam prezervatifi henüz keşfedemediler ayrı mesele ama bugün baktıgınızda Fransa milli takımında 1 beyaz arkadaş var birisi illa saflıktan bahsedecekse en çok yakınması gerekenler avrupalılar giden yakınlarınız varsa ya da siz bizzat gödüyseniz anlamışsınızdır ayni durum ingilteredede geçerli.

Hocam prezervatifi henüz keşfedemediler ayrı mesele ama bugün baktıgınızda Fransa milli takımında 1 beyaz arkadaş var birisi illa saflıktan bahsedecekse en çok yakınması gerekenler avrupalılar giden yakınlarınız varsa ya da siz bizzat gödüyseniz anlamışsınızdır ayni durum ingilteredede geçerli.

Hocam Avrupa'yı bilemem ama ben ülkemin Suriyeli ne bileyim Arap Afgan pakistanlılarla asimle olmasını istemiyorum çoğu Türk vatandışıda bana katılır bu milletler aklınıza gelebilecek her türlü ahlaksızlığı sapıklığı yapabilirler bazen maalesef haberede çıkıyolar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kapatalım bence de 😊.
Raporlayarak direkt olarak kapattırabilirsiniz kapatmaları için bir ton neden var mesajları biraz kurcalasalar yeter zaten

Kabul etmediler, tekrar deneyeyim, denemeden de söyleyeyim, AKP'ye oy verenlere yazıklar olsun.
Allaha küfreden küçük arkadaşımızın mesajını gösterseniz kaparlar

1.si açıkça AKP'ye oy verenlere cahil söylemini kullandınız 2.si ben 3 maymun oynamıyorum durumun farkındayım ama benim tarcihim yine de RTE'den yana oldu ben kendisinin yönetim şeklini benimsiyorum ve sizin buna hakaret etme ya da dalga geçme hakkınız yok oy verme hakkım var ve bu konuda hür üm.

Tamamdır namaz kılıyormuş Allah diyormuş oy verelim. Daha uzatmayın.

@ellma hocam arkadaş ocakta falım sakız 1 tl olmuş... diye mesaj atmış elleme yav daha 10 20 tl olacak. O zaman da versin bir sakıza 20 30 tl nasil olsa doğru yoldayız gerisi önemli değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı