Kılıçdaroğlu "Bu kürsüye veda ediyorum!"

Biliyorum hangi dine bağlı olduğu önemli değil fakat ailem, akrabalarım veya tanıdıklarım KK Alevi diye (sözde) ülkeyi dinsizleştirecek diyorlar. Açıkçası benim için hangi dine bağlı olursa olsun diğer dinlere saygı duyana ve diğer dinleri kötülemeyenlere (islam dahil) saygım sonsuz.
Ülkelerin dini olmaz zaten laik bir ülkedeyiz.

Şu aday olursa oy vermem diyenler bu son şansımız kk'ye oy verme konusunda tereddüt etmeyin kk'yi geçtim aday Ebu Cehil olsa yine vermeliyiz yeter ki şu AKP'den kurtulalım.

Şu aday olursa oy vermem diyenler bu son şansımız Kk'ye oy verme konusunda tereddüt etmeyin Kk'yi geçtim aday ebu cehil olsa yine vermeliyiz yeter ki şu AKP'den kurtulalım.

Ebu cehil cumhur ittifakından daha şereflidir RTE peygamber olsa yine de oy vermem.

En azından istifa etti. Kaybedersek belki son bir şansımız daha olur.

Muharrem inceyi "parlatmaya" çalışıyorlar sosyal medya aracılığıyla dikkatli olmak lazım işin içerisinde büyük bir tezgah ve algı seziyorum şahsen.
Bu deprem meselesinde depremi önceden uyaran tek aday olduğu için böyle oldu. Adamın dediği çoğu şeyde doğru böyle rüzgarı arkasına aldı Özdağ da rüzgarı arkasına almıştı ama eline yüzüne bulaştırdı. Bir de hocam Memleket partisinin 5 kuruşu yok neredeyse ne tezgahı. Bu arada kimse oy vermez demek saçma KK daha kötü yönetirse bu sefer kimi seçecez en azından belli bir oy alsa daha meşruluğu olur.

Hahahaha. Cumhurbaşkanlığı seçimini de kaybetti, Genel Başkanlık seçimini de kaybetti.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı