Ülkemizin kızları yüzünden yıpranma sorunu

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Artık daha fazla dayanamıyorum. Aşık olamamaya başladım. 2012'den beridir internette sosyal sitelerdeydim ve 2012'den 2016 yılına kadar 80-85 kız beni kırdı ve beni bıraktı. Bugünde bir kız beni istemedi. Arkadaş kalalım dedi ve ben artık isyan etmeye başladım. Hayata isyan ettiriyorlar beni artık daha fazla dayanamıyorum. Beni de anlamıyorlar ben en az 5-7 sütun yazı yazıyorum anlatıyorum ama hiç umursanmıyorum. Beni bırakan sevgilim zaten animeci ve PPG fangirl'di oldukça da olgun ve aklı başında birisiydi ve çok mutlu geçiniyorduk. Aramız iyiydi ama neden aşk olayını uygun görmemeye başladı bilmiyorum. Hep böyle bu herhalde 90.Cı beni bırakan kız. Bu rakamı kafadan atmıyorum gerçekten böyle... :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendini 90 kıza da (!) yanlış tanıttıysan, bence problem sende dostum. Belkide dış görünüşünü beğenmemişlerdir, tanıdıkça soğumuşlardır. Bana kalırsa en güzeli tek takılmak, birkaç tane dostun olsun sana yeter :ajan:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu Video serisini izlemek faydalı olacaktır. Link açılmazsa "Yaz Arkadaşım, 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum?" Şeklinde Google da aratın. Hadi bakalım kolay gelsin

Az önce internetteki kız arkadaşım bana "You're such a idiot" dedi ve bana Narsist dedi. Kişiliğim kötüymüş öyle dedi. Ben narsist miyim

Başlık biraz saçma olmuş. Neden ülkemizin kızlarında sorunu arıyorsun? :) 90 kızın düşündüğü mü 1 kişinin düşündüğü mü doğrudur? Bence sorunları kendinde ara :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı