Ülkenin durumu beni yoruyor

ülke durmunu söyle açıklayabiliriz

mülteci,AĞIR MÜLTECİ,Boş lavaş boş baklava,DAHA FAZLA MÜLTECİ,Çöpten yemek toplayan halk,işsiz kalan milyonlarca insan, ekonomi mükemmel mükemmel halk mutlu diyen dayılar sürüsü Osmanlının geri gelmesini istiyen Tarikat sürüsü İslamic Republic kurmak istiyen dayılar 2023 mükemmel olcak lozan bitcek diyen +70 emekli sürüsü gayet açıklıyıcı olduğunu biliyorum. hala akpyi savunan insanlar var başka bişey demeye gerek yok yakında nefes almak lüks olursa şaşırmam.

Son düzenleme:
Üniversiteye ilk başladığımda bende biraz karamsardım. O kadar işsiz arasından beni seçecekler gibisinden.
Şu üni son sınıf öğrencisiyim, kısmetse bu dönem itibari ile bölümümü bitireceğim. 3. sınıf yazında kariyer kapısı üzerinden staj başvurusunda bulundum. Ve bir firma tarafından çağrıldım, daha sonra bizi 20 günlük eğitim sürecine tabi tuttular. İşi öğrendikten sonra yaz stajım çok verimli geçti. 4. Sınıfa başlamak üzereyken eylül başı yarı zamanlı çalışabileceğim ve buna göre işçi alan firmalara baktım. Staj yaptığım ve belli bir bilgi birikimim olduğu için 2021 Eylül ayından beri adı sayılır bir firmada yarı zamanlı çalışan olarak işime devam ediyorum. Hafta içi 3 gün çalışma, diğer 2 gün okul hafta sonlarım ise tatil.
Demem şu ki kendine çıkış yolu bulacak olan sensin, firmalar kalifiye eleman arıyor. Burada staj durumu çok önemli bölümünüz ile ilgili.
İyi veya kötü bir kapı açılıyor size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…