Ülkenizin Başına Gelecek Olsaydınız Ne Olurdunuz?

Hangisi olmak isterdiniz?

• Çevre ve şehircilik bakanı

Oy: 0 0,0%
  • Içişleri Bakanı

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    69
Herkes MEB'den şikayetçi anlaşıldı. Ben de şikayetçiyim.
Temel sorun eğitim ve eğitimsizlik. Eğitim seviyesi yükseldikçe birçok şey kendiliğinden gelecektir. Yıllarca ''eğitimli'' adı altında eğitimsiz milyonlar mezun oldu. Sistem bile kendini keklemeye çalışıyor ama yemiyor be. Kim geldiyse aynı tas aynı hamam. Geriye kalan ahlak gibi durumlar da kişinin ailesinden aldığı ile sınırlıdır. Bunun bir mezuniyeti yok zaten.

Daha yazılacak çok şey var da işimi seviyorum, evimi seviyorum, kaybetmeye gerek yok :)

Millete bakan olmak isterdim cebine bakan değil...

"Paşam vekil maaşlarını düzenleyeceğiz ne kadar verelim?"
Atatürk: "Öğretmen maaşlarını geçmesin."

Eğitimimiz o kadar gerileştiki bir zamanlar en iyi sıralarda olan biz şuan ilk 100'e girebiliyorsak ne mutlu. Bundan 3-4 ay önce Berlin'e gittim orda tarihi eserle bakınca bizimkileride gördüm ve hem üzüldüm ve hem de mutlu oldum çünkü sen git bir demir yolu ve 250 kuruşa git tarihi eserlerini sat ama bir yandan mutluyum;
1.Onlar burda olsaydı grafiti yaparlardı ya da A❤️A filan yazarlardı.
2.Amcalar ve terbiyesiz erkekler oraya gider o kadınların özel yerlerine dokuna dokuna parlatırlardı işte bu tam bir hazin ya bu kadar mı kültürsüz, eğitimsiz olunur.

1-Spor Bakanı
2-Sağlık Bakanı
3-Sanayi Bakanı
4-Ticaret Bakanı
5-Tarım Bakanı
6-Ulaştırma Bakanı
7-Başkan

Ben başkan olmayı seçerdim ama ülkemin refah seviyesini yükseltmek bilim ve ilim ile arayı yüksek tutmak için diğer ülkelere az bağımlı olmak için bütün belediyelerin 4 yıl boyunca ne yaptıklarına dahi bütün kayıtları isterim. Ülkem refah ve diğer ülkelere bağımlı olmaması için elimden heleni yaparım bir de mültecileri ülkelerine gönderirim gitmeyen olursa sonunu o düşünsün.
Peki siz hangisi olmak isterdiniz? Hangisini seçtiyseniz nedeniyle belirtirseniz.
Eğtim bakanı. Eğtim düzelince herşey düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı