Ne yapsaydınız mutlu olurdunuz?

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Paraşüt yapmak ve uçmak dışında böyle cazip ücretlerle yapılabilecek güzel şeylerin önerilerini almak istedim. Siz tek başınıza ne yapsaydınız mutlu olurdunuz? Ben uçmak ve paraşüt yapmak istiyorum, zaten yapacağım. Onlar dışında ne yapsam diye düşünüyorum. Nereye gitseniz mutlu olurdunuz? Mümkünse Istanbul içinde yapılabilecek şeylerden öneri bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce Üsküdar'da kahvaltı yapıp, Kadıköy'ün enfes kitapçılarına uğrardım. Kafama uygun bir kitap alıp, Beşiktaş'ta kitabımı okuyarak kahvemi yudumlardım. Oradan da Beşiktaş'ın tarihi sokaklarını gezip evime dönerdim. :)

Mutlu olmak için büyük şeylere gerek yok. Yeter ki isteyin. :)

Ya ben bir şeyi isteyerek yapıyorsam mutlu olurum zaten. Ya da şöyle söyleyim, istemediğim şeyleri yapmam. Kramponlarımı giyip maç yapmadan boş boş koşmak istedim bugün mesela. Ama yapmadım. Ev boş olsa dışarı çıkar koşardım belki. Değişik şeyler bekliyorum kendimden. İçimde bir boşluk var ve bunu dolduracak bir şey arıyorum :) Değişik hobiler tarzında. Var mı hocam sizin böyle yaptığınız hareketler? Kitap normalde de okuyorum, çok okurum zaten. Beklediğim şey daha çok davranış, hareket :)

Hayal gücümü bitirdiler :) Aklıma bir şey gelmiyor valla. En iyisi sınavlar bitince bir şeyler yapmak. Şu an hayallerimi erteliyorum... Konu bana özgü değil bu arada. Sizi neyin mutlu ettiğini de öğrenmek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı