Ülkeye baharlar gelir mi?

Sen ne büyük bir kerizsin la. Sanki biz halkız o değil. Yaşadığın bölgede devasa bir deprem olur da birçok ili etkilerse görürsün baharı enkaz altında. Hükümet koltuk korkusundan 5 günde ancak orduyu getirir seni aramaya.
Dostum bizim buradan fay hattı geçmiyor.

Anadolu ve Orta Asya kültürlerinde baharın gelişini müjdeleyen Nevruz Bayramı Türkiye'de 21 Mart'ta kutlanıyor. Seneye artık yani...

Seçimin ertesi gününde onların telefonları acı acı çalacak. Telefonun ucunda bir ses duyacaklar, ben Kemal geliyorum! All dance dance dance.
Ben kemal, koltuk sevdasından hem kendi itibarımdan oldum hem türkiyenin son kurtulma umudunu yerle bir ettim. ben kemal anadolu insanının beni deccal olarak görmesine rağmen tekrar aday oldum. ben kemal gene gelemedim. ben kemal istifa etmeyi düşünmüyorum ölene kadar aday olacağım. ben kemal bi cumhurbaşkanı olamadım Aw

Şöyle düşünüyorum daha kötü şeyler ülkemizde yaşanacak eğer daha kötü şeyler yaşarsak belki halk gözünü açar ama ben pek sanmıyorum bahar geleceğine çünkü ülke ekonomi krizdeyken ülke berbatken kutlama yapıyorsa bu halk gözünü açmaz.

Geri
Yukarı