Ümit verip bırakan kıza karşı ne yapmalıyım?

@Donkobus tamam zaten başta öyle değildi sonrasında o hale sen getirdin diyorum. Kızlarda hoşlanma sadece tip üzerine olmuyor. Başta senin elini yüzünü beğenip muhtemelen belki sevgili oluruz diye düşündü sonrasında ise muhtaçliklarin ile soğudu. Çok kafana takma. Ve bütün gün kızla yazışma eğer işin gücün yoksa bile ki olması her zaman daha iyi bu kadar aleni şekilde belli etme kıza boş boş olduğunu.

@Donkobus sana eski sevgilisini anlattiysa çok daha önceden friendzone almış bu arada .

@Donkobus tamam zaten başta öyle değildi sonrasında o hale sen getirdin diyorum. Kızlarda hoşlanma sadece tip üzerine olmuyor. Başta senin elini yüzünü beğenip muhtemelen belki sevgili oluruz diye düşündü sonrasında ise muhtaçliklarin ile soğudu. Çok kafana takma. Ve bütün gün kızla yazışma eğer işin gücün yoksa bile ki olması her zaman daha iyi bu kadar aleni şekilde belli etme kıza boş boş olduğunu.

@Donkobus sana eski sevgilisini anlattiysa çok daha önceden friendzone almış bu arada .
Anlatmadı ama ben önceden bir şeyler yaşadığını anladım ve çevremde erkek kız çoğu kişiye sordum herkes başkasını bulduğunu söyledi. Ama o gün zaten bir şeyler olduğunu hissediyordum yani bir şey olacağını. Ama kabullenmek istemediğim şey hani herşey çok iyiye giderken iki taraf içinde, bir günde nasıl silebiliyor? Bana doğruyu söylese daha az üzülürdüm.

@Donkobus anlatmaz ki zaten aşırı şanslı olman lazım kızın sana hatalarını anlatması için. Pasif agresif davranıyor kızlar böyle konularda. Beğenmediğini anca ilgisiz olunca anliyosun ki kafana çok takma daha böyle şeyler yaşayacaksin baya. Senin sıkıntı her şeyin iyi gittiğini sanman günde 10 saat konuşup kızın seni düşünüp hoşlanmasi için yeterli süre ve meragi olusturmuyosun. Kız tabi ki hoslanmaz.

@Donkobus anlatmaz ki zaten aşırı şanslı olman lazım kızın sana hatalarını anlatması için. Pasif agresif davranıyor kızlar böyle konularda. Beğenmediğini anca ilgisiz olunca anliyosun ki kafana çok takma daha böyle şeyler yaşayacaksin baya. Senin sıkıntı her şeyin iyi gittiğini sanman günde 10 saat konuşup kızın seni düşünüp hoşlanmasi için yeterli süre ve meragi olusturmuyosun. Kız tabi ki hoslanmaz.
Günde 10 saat değil de genelde geceleri daha çok aktiftik sohbette atıyorum 11den gece 3lere kadar falan onun dışında gün içinde öyle çok sohbet etmezdik ama konuşurduk. Genelde hep buluşuyorduk, yani kızın hoşlandığını belli eden taraflar vardı özellikle yüz yüze gelince anlaşılıyordu. Yapacak bir şey yok ama çevremden de duyduğum kadarıyla değer veren birisi hiç kimseyi bir günde silmez diye düşünüyorum. Sağlık olsun zamanla etkisi geçer diye düşünüyorum ama bazen de yazasım da geliyor yazamıyorum. :/

Geri
Yukarı