Ümraniye’de bıçaklı adam vurularak etkisiz hale getirildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben izlerken içimin yağları eridi şahsen. Bunun gibi elinde bıçak silah kabadayı geçinenlerden nefret ediyorum. Bir de videonun öncesinde bir sürü kişiye bıçak sallamış arabaları taciz etmiş. Polise de sıksana diyor vurulunca da ağlamaya başlıyor:D Beter olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Egoistt Siz üstünüze ekmek bıçağıyla biri koştuğunda sıyrılıp, sakinleşmesi için dil dökersiniz. Bana göre polisin burada hatası var. 3 el gövdeye veya 1 el kafaya sıkması gerekirmiş. :)

Ayrıca olay yerine o kadar yakın yere araba park edip arabadan silahsız çıkılması başta bir hata. Adamlar olay yerine bilgi alarak geliyor. Saldırganda bıçak veya benzeri bir şey olduğu belli. Arabayı uygun bir mesafeye çekip temkinli yaklaşmak ve gerekirse silah çekmek gerekir. Tabi bu dediklerimi kaç Türk polisi sahada uyguluyor orası muamma.

Videoyu dikkatli izleyin. Polis çok iyi bir şekilde saldırılardan sıyrılıyor ve silahını çektiğinde saldırgan geri çekiliyor. Avantaj ele geçtiğinde vurulmasının hiçbir manası yok. Tutuklarsın ve yargının önüne çıkarırsın, görevin budur.

Videoyu dikkatli izleyin. Polis çok iyi bir şekilde saldırılardan sıyrılıyor ve silahını çektiğinde saldırgan geri çekiliyor. Avantaj ele geçtiğinde vurulmasının hiçbir manası yok. Tutuklarsın ve yargının önüne çıkarırsın, görevin budur.

Polisin üstüne bıçakla koşan bir zanlı etkisiz hale getirildimeyi göze almıştır. Polis istediği kadar sıyrılsın polis doğru olanı yapmış.

Son düzenleme:
Elinde bıçakla polisin üstüne koşuyor sadece, ne yapabilir ki? Polis saldırılardan kaçmasa da bir şey yapmayacaktı zaten, o yüzden bıçakla gitmiş polisin üstüne. Bu ne saçma düşüncedir? Tr dışında bir ülkede onu bir yap bakalım. Kaç yerinden vurulacağını görürsün.

Son düzenleme:
@Egoistt Siz üstünüze ekmek bıçağıyla biri koştuğunda sıyrılıp, sakinleşmesi için dil dökersiniz. Bana göre polisin burada hatası var. 3 el gövdeye veya 1 el kafaya sıkması gerekirmiş. :)

Ayrıca olay yerine o kadar yakın yere araba park edip arabadan silahsız çıkılması başta bir hata. Adamlar olay yerine bilgi alarak geliyor. Saldırganda bıçak veya benzeri bir şey olduğu belli. Arabayı uygun bir mesafeye çekip temkinli yaklaşmak ve gerekirse silah çekmek gerekir. Tabi bu dediklerimi kaç Türk polisi sahada uyguluyor orası muamma.
Haklı olarak çekiniyorlar silah kullanmaktan. Aksi halde %80 ihtimalle polisin başı yanıyor.

Sorma üzerine bıçakla kocaman adam gelirken durup önce yapma etme demesi sonra da yalvarması lazımdı değil mi? Bak sen şu polisin işine!

@Sheep Yanında polis arkadaşıyla gelmiş olay yerine. Olayı doğrulayacak bir tanığı var. Dediğinizin yaşanması için hakimin öldürülen zanlının ailesinden ağır tehdit falan yemesi gerek veya yukarıdan emir alması gerek. Yani zor biraz. Ben düşünmeden sıkardım gövdesine. O an vücuda depolanan adrenalinle iyi dayanmış yine polis bence.

Adamın tekrar saldırmayacağının garantisi yok. Her olaya pembe dünya görüşüyle bakmayın.
Daha kaç kez yazmam gerekiyor, "elinde silah var". Tekrar saldırırsa karşılık verirsin, arada mesafe var ve 2 kişisiniz. Polis bu, paralı tetikçi değil. Panik yapmamak için eğitim alınıyor.

Tabi dostum, 1 el kafaya sıkmasını istiyorsan kiralık katil tutarsın. Devletin maaşlı adalet memurunu değil.

Diğer arkadaşlara da cevap vermeyeceğim, konu aynı konu. Biraz olgunlaştıktan sonra tekrar göz atarsınız.

Daha kaç kez yazmam gerekiyor, "elinde silah var". Tekrar saldırırsa karşılık verirsin, arada mesafe var ve 2 kişisiniz. Polis bu, paralı tetikçi değil. Panik yapmamak için eğitim alınıyor.

Tabi dostum, 1 el kafaya sıkmasını istiyorsan kiralık katil tutarsın. Devletin maaşlı adalet memurunu değil.

Diğer arkadaşlara da cevap vermeyeceğim, konu aynı konu. Biraz olgunlaştıktan sonra tekrar göz atarsınız.
En sinir olduğum tatlı su hümanisti şu hayatta. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı