Üniversite 1. sınıf için bilgisayar gerekli mi?

Üniversite 1. Sınıf için PC şart mı?

• Evet, lazım

• Hayır, idare edebilirsin

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, bu sene 1. sınıfa başlıyorum; bu dönem dersler online olacak. YBS bölümündeyim, bazı bilişim dersleri var. Sorum şu: İlk seneden PC almadan idare edebilir miyim? PC almak yoksa şart mı? Bu sene iPad ve telefon aldım, o yüzden pek param kalmadı.

Özeliikle bu bölümde okuyan arkadaşlar yazarsa daha iyi olur.

Arkadaşlar bu sene 1. sınıfa başlıyorum bu dönem dersler online olacak. YBS bölümündeyim, bazı bilişim dersleri var. Sorum şu ilk seneden PC almadan idare edebilir miyim? PC almak yoksa şart mı? Bu sene iPad ve telefon aldım, o yüzden pek param kalmadı.

Özeliikle bu bölümde okuyan arkadaşlar yazarsa daha iyi olur.

Bölüm olarak değil de Üniversite için konuşacağım, 1. sınıf da okuyan kuzenimin bütün ödevlerini; word'e geçirme, internete yükleme işlemlerinin hepsini ben yaptım. O yüzden bi laptop almalısınız.

Son düzenleme:
Ders programını biliyor musun? Onu paylaşırsan daha net bir cevap alabilirsin. İlk yıl belki de tamamen teorik olur ve gerekmeyebilir belli olmaz.

Bilgisayar ve Bilgi Sistemlerine Giriş, İşletim Sistemleri, Genel İktisat, Hukukun Temel Kavramları ve birkaç daha ders var. Bunlar 1. dönem dersleri. 2. dönem Elektronik Hesap Tabloları, Ofis Otomasyon Sistemleri, Bilgisayar Donanımı dersleri var.
Bölüm olarak değil de Üniversite için konuşacağım, 1. sınıf da okuyan kuzenimin bütün ödevlerini; Word'e geçirme, internete yükleme işlemlerinin hepsini ben yaptım. O yüzden bir laptop almalısınız.

Tablette de Word kullanılabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar ve Bilgi Sistemlerine Giriş, İşletim Sistemleri, Genel İktisat, Hukukun Temel Kavramları ve birkaç daha ders var. Bunlar 1. dönem dersleri. 2. dönem Elektronik Hesap Tabloları, Ofis Otomasyon Sistemleri, Bilgisayar Donanımı dersleri var.

Tablette de Word kullanılabiliyor.

Bilmiyorum sırf Üniversite için alacaksan tablet de işini görür ama ekstra eğlence tarzı işler içinde, laptop iyi gider bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı