Üniversite haftada kaç gün ve kaç saat?

Merhaba bende üniversite düşünüyorum ön lisans benim üniversite merkez de myo nasıl oluyor biraz açıklarmısınız?
Zehra üniversite hayatını unut orada, lise 5 gibi düşün. Hocaları güzel hocalar kısmen var ama geneli sıkıntılı. İnşaat Teknolojisi okuyordum ben mezun olan sayısı çok az(25 kişilik sınıftan 5-6 kişi sanırım), okul imkanları kötü, kampusten uzak olduğun için sosyal aktiviten yok. Ben kesinlikle önermiyorum ama tabi ki senin bileceğin bir konu. Hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biri o okula gitmek yaptığım en doğru iş ise o okulu bırakmak oldu. Düzce’de yaşamıyorsan oraya gitme kardeşim yaptığın masrafa, harcadığın zaman değmez.

Zehra üniversite hayatını unut orada, lise 5 gibi düşün. Hocaları güzel hocalar kısmen var ama geneli sıkıntılı. İnşaat Teknolojisi okuyordum ben mezun olan sayısı çok az(25 kişilik sınıftan 5-6 kişi sanırım), okul imkanları kötü, kampusten uzak olduğun için sosyal aktiviten yok. Ben kesinlikle önermiyorum ama tabi ki senin bileceğin bir konu. Hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biri o okula gitmek yaptığım en doğru iş ise o okulu bırakmak oldu. Düzce’de yaşamıyorsan oraya gitme kardeşim yaptığın masrafa, harcadığın zaman değmez.
Kampüs ne demek ben oturduğum şehrin içindeki 2 yıllık üniversite gidicem merkezde.
Zehra üniversite hayatını unut orada, lise 5 gibi düşün. Hocaları güzel hocalar kısmen var ama geneli sıkıntılı. İnşaat Teknolojisi okuyordum ben mezun olan sayısı çok az(25 kişilik sınıftan 5-6 kişi sanırım), okul imkanları kötü, kampusten uzak olduğun için sosyal aktiviten yok. Ben kesinlikle önermiyorum ama tabii ki senin bileceğin bir konu. Hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biri o okula gitmek yaptığım en doğru iş ise o okulu bırakmak oldu. Düzce’de yaşamıyorsan oraya gitme kardeşim yaptığın masrafa, harcadığın zaman değmez.

Bir de myo bir binada tek ön lisans olanlar mı oluyor?

Kampüs ne demek ben oturduğum şehrin içindeki 2 yıllık üniversite gidicem merkezde.

Bir de myo bir binada tek ön lisans olanlar mı oluyor?
Beçide fakültelerin toplu olduğu yer kampüs iste. Bakma orada 3-5 tane bina olduğuna genelde tek bina da oluyor dersler vs. Evet MYO da sadece önlisans bölümleri var. Düzceliysen ve dışarıda okumak istemiyorsan Düzce MYO gitmek mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı