Üniversite Hazırlık - Son Sene AÖL'ye Geçme

Ekrem ÖZ

Hectopat
Yer
Isparta SDÜ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Endüstri III
Lise 4'e geçtim. Okullar arası puan farkının kalkma sebebiyle AÖL'e geçmeyi planlıyorum. Son sene gereksiz. En basitinden okula git, gel süresini bile hesapladığında günde 1.5 saat ediyor. Hadi bunun gereksiz teneffüsleri(hepsi değil), üst baş değiştirme veya yorgunluk atma gibi zamanları da eklediğinde 2.5-3 saat olabiliyor. Günde 3 saatten yıl sonunda baya bir esktra bir zaman ortaya çıkıyor. Liseye yeni geçtiğimde öğretmenim iyi bir üni. kazanmak istiyorsanız gün sizin için 24 saat değil 26-27 saat olmalı diyordu :) Demek istediği buydu. Derseniz ki Lise 4'ün dersleri ne olacak? Alttan dersim yok ve bu zaman kadarda derslerimde gayet başarılı idim. And. Lisesindeyim ama gerek lisemin eğitim düzeyi gerekse sınıf ortamı olsun tek başıma da halledebilirim. Sistemli çalışmayı da biliyorum. Tasdiknamemi almak için az bir süre kaldı. Sizce AÖL'ye geçeyim mi?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı