Üniversite için kalemli tablet önerisi

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Evde grafik tablet kullanıyorum. Üniversitede kullanmak için de kalemli tablet arıyorum. Kafamda bir bütçe belirlemedim fakat idarelik bir şey arıyorum. Çok pahalı olmasın. Not tutmak ve PDF okumak için kullanacağım. Şarjı 10 saat civarı gidecek. Ekranı büyük, kalemli tablet önerir misiniz?

Aklında bir marka var mı? Huawei, Samsung ve yanılmıyorsam bir tane de Redmi önerebilirim. iPad alırsan eğer 9. nesil ve kalem ile 13 bin lira tutuyor. Yok o kadar çıkamam dersen Samsung tarafında S7 FE var mesela ama o da 10 bin.

Çok bilgim yok. Mark fark etmez. Ekranı büyük, şarjı bir gün götürecek bir şey arıyorum.

Çok bilgim yok. Mark fark etmez. Ekranı büyük, şarjı bir gün götürecek bir şey arıyorum.
iPad seni uzun yıllar götürür. Eğer iPad 10 alma imkanın olursa daha da iyi olur çünkü 9'un ekranı full ekran değil. iPad 10 full ekran. Bende iPad 8 var ve pil ömrü %90 olmasına rağmen en az 2 gün şarjı gidiyor. Çok kullanmazsam 3-4 gün.

Samsung S7 FE RAM yüzünden uzun vadede üzebilir ama bütçen yeterse ve S8 serilerine çıkarsan onlar seni üzmez.

Huawei tarafında Google uygulamaları yok ama üstteki arkadaşın önerdiği Matepad serisine bakabilirsin. Sadece not ve PDF için üzmez ama geri kalan konular soru işareti olabilir.

Genel olarak şarjları zaten 2 günü rahat çıkarır merak etme.

Geri
Yukarı