Üniversite için laptop mu tablet mi?

ArmindoBrumaa

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Derslerde kullanmak için laptop ya da tablet satın almak istiyorum. Hangisi daha çok işimi görür? Ayrıca işimi göreceğine inandığınız tablet ya da laptopları buradan atar mısınız? Bütçem maksimum 13.000 TL

Laptopta daha iyi programlar çalıştırabileceğinizden laptop daha iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tablet+klavye çok masraflı olur. O performansta laptop almak daha mantıklı olacaktır. Tablet olarak iPad 10+klavye önerebilirim ama bütçe 20K+ oluyor, geçenlerde arkadaşım aldı oradan biliyorum, sadece klavyesi 5K.

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Derslerde kullanmak için laptop ya da tablet satın almak istiyorum. Hangisi daha çok işimi görür? Ayrıca işimi göreceğine inandığınız tablet ya da laptopları buradan atar mısınız? Bütçem maksimum 13.000 TL

Laptop derim.

Not falan alacağım diyorsan tableti öneririm. Özellikle Huawei markasının bazı tabletleri beraberinde kalem geliyor. Not almak için bire bir olacaktır. Ama amacım sadece not almak değil başka işlerlede uğraşacağım diyorsan laptoptan başkasına bakma.

Hocam en uygun seçenek 2. el laptop gibi duruyor. 0 alırsanız çok iyi bir şey alamazsınız malum fiyatlarda. İkinci el laptop bakabilirsiniz.

Not falan alacağım diyorsan tableti öneririm. Özellikle Huawei markasının bazı tabletleri beraberinde kalem geliyor. Not almak için bire bir olacaktır. Ama amacım sadece not almak değil başka işlerlede uğraşacağım diyorsan laptoptan başkasına bakma.
Yani genellikle not almak için kullanacağım fakat tabletin sahip olduğu fonksiyonların laptop kadar kapsamlı olmamasından çekiniyorum. Bu durumda laptop doğru seçim mi olur? Tablet için iPad 9. nesil düşünüyordum.

Günümüzde bilgisayar ile yapabildiğiniz aktivitelerin büyük bir kısmını artık tabletlerle yapabiliyoruz. Ama bir tablet ile bir bilgisayar kıyaslanamaz. iPad uzun kullanım için iyi olur ama yerinizde olsam alabileceğim en iyi laptopu almaya bakardım.

Geri
Yukarı