Üniversite için laptop önerisi

alisaidcelikk

Decapat
Daha fazla  
Web tasarım ve kodlama bölümü için laptop önerisi. Derslere Online girilecek. Bütçe 20.000TL civarı. Pil ömrü iyi olursa iyi olur.

Web tasarım ve kodlama bölümü için laptop önerisi. Derslere Online girilecek. Bütçe 20.000TL civarı. Pil ömrü iyi olursa iyi olur.

HP EliteBook 640 G9 Intel Core i5 1235U.
İki yıldır EliteBook ve Victus serisi laptoplar kullanıyorum. Gayet memnunum, ofis işi isterseniz bu model işinizi görür. Oyun da oynamak istiyorum derseniz Victus serisi öneririm.
Not: Oyun laptopları biraz ağır olur (bayağı).

Ağır ve prize takılmadığı sürece çok yavaş çalışıyor. Taşıma için kesinlikle iyi değil ama masabaşında oldukça iş görür. Hayırlı olsun.

Prize takılı değilken dengeli ayarlarda Valorant'ta 180 FPS alıyorum, yavaş çalıştığını düşünmüyorum. Onun haricinde katılıyorum.

Prize takılı değilken dengeli ayarlarda Valorant'ta 180 FPS alıyorum, yavaş çalıştığını düşünmüyorum. Onun haricinde katılıyorum.
Kusura bakmayın, çok yavaş der iken prizde olan performans ile kıyasladım. Büyük ihtimalle bazı güç ayarlarından sonra hemen hemen aynı performans ile kullanabilirsiniz.

Oyun pek oynamıyorum. HPnin uygulamasından pil ayarlarına çekince kötü bir performans vermiyor pil ömrü açısından.

Geri
Yukarı