Üniversite için masaüstü mü laptop mu?

damndaniel

Kilopat
Bu konunun aynısını önceden açmıştım ama tekrar açmak istiyorum. Kafama tam oturmadı kusura bakmayın.

12.sınıfa gidiyorum ve büyük ihtimal mezuna kalacağım. Üniversiteyi dışarıda, aileden ayrı okuyacağım. Masaüstü mü laptop mu karar veremedim. Oyun oynamayı seven biriyim ve kasa istiyorum. Laptop alırsam kazıklanmış gibi hissedeceğim ama mecbursa alacağım. Kasa bana çok zorluk çıkarır mı? Çıkarmazsa kasa almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Laptop sizin için daha iyi olur çünkü Üniversite öğrencisiniz yanında taşımanız gerek

Eğer yurtta kalacaksan kesinlikle laptop. Ev tutacaksan masaüstü olabilir ancak ödevlerin vs olursa sıkıntı yaratabilir. Üniversiteden dönünce laptopu satıp masaüstü toplayabilirsiniz.

Üniversiteye gideceğiniz zamana kadar aileniz ile beraber kalacağınızdan masaüstü alabilirsiniz. Üniversiteye gideceğiniz vakit gelince de parçaları satabilirseniz satıp bir laptop almaya çalışırsınız. Tabii üstüne biraz daha koymanız gerekir mecburen. Böyle bir şey yapamam diyorsanız direkt laptop derim. Aileden ayrı olduğundan dolayı da yer açısından masaüstü ekstra sorun çıkarabilir.

Geri
Yukarı