Üniversite için Masaüstü mü laptop mu?

1000TL civarına ikinci el bir laptop al işini görcek işlemcisi kısmen güzel SSD tak bataryası iyi olsun git okula götür kalanla da masaüstü topla zira 6000TL vereceğin çöp laptopla bunları yaparsın ve çok iyi masaüstün olur.

Tamamen bütçene bağlı. Eğer yurtta kalmayacaksan orta seviye laptop alıp Geforce Now kullanabilirsin, istediğin yere taşırsın. PC almak için bence biraz bekle. Eğer evde tek başına kalacaksan da kasalı en iyisi.
Bütçem 15 bine kadar çıkabilir ancak ihtiyacımı gördükten sonra fazla harcamaya gerek yok bence. Aile evinde kalacağım ve okul çok uzak olmadığı için masaüstü düşünmüştüm ancak okuldaki işlerim için gerekecekse taşınabilir olması daha iyi olur.

Bütçem 15 bine kadar çıkabilir ancak ihtiyacımı gördükten sonra fazla harcamaya gerek yok bence. Aile evinde kalacağım ve okul çok uzak olmadığı için masaüstü düşünmüştüm ancak okuldaki işlerim için gerekecekse taşınabilir olması daha iyi olur.

Net masaüstü al 10K bütçe bile iyi bir masaüstü + işini görecek tablet/laptop için yeterli.

Merhabalar hepinize, bu sene yaşadığım ilde diş hekimliği bölümünü kazandım ve uzaktan eğitim, oyun gibi konularda işime yarayacak bir bilgisayar almam gerekiyor. Aslında okula hiç götürmem gerekmeyecek olduğunu bilsem masaüstü toplardım ancak bölümüm için gerekip gerekmediğini bilmiyorum aydınlatabilirseniz sevinirim. Laptop alırsam MacBook almayı düşünüyorum ancak beni oyun konusunda yarı yolda bırakacağını bildiğimden pişman olmak istemiyorum. Tavsiyelerinize açığım. :)

Samsung'un tabletlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca GeForce Now'da yükleniyor.

10K ya iPad ve masaüstü imkansız biraz sanırım hem aileme ikisini de aldırmak istemiyorum pek bir seçim hakkım var.

Önceki mesajlarda yazdığım 1-2K arası ikinci el laptop öneririm bunun ticaretini yapıyorum belki araştırır şu laptop nasıl dersen yardımcı da olurum. Geri kalan parayla yine dediğim gibi sağlam bir masaüstü kurulur.

Geri
Yukarı