Üniversite için tablet önerisi

das kapital

Decapat
Daha fazla  
Şu an 12. sınıfım ve tablet almayı düşünüyorum YKS için (Doping Hafıza vs.) Aynı zamanda üniversite de kullanmak için aklımda 4-5 model sizin öneriniz hangisi olacaktır?

Aklımda şu an bu 3 model var. Huaweinki aslında bayağı kafama yattı 12.500 TL'ye kalem+klavye ve tablet.

IPad'lerde ise Air 17k (64 GB celluar yok), 10. nesil 14K (64 GB celluar yok). Hafızayı yksletmeye kalsam ya da celluar olan bir modele yönelsem fiyatı çok yükseliyor.

Aynı zamanda huawein bilgisayar uygulamasını bazı yöntemlerle tabletle eş zaanlı kullanabiliyor. (tabletin görüntüsünü laptopun ekranına verme gibi)

Lise son 1 yıl üniversite 4 yıl (bölüm olarak yapay zeka ve veri bilimi düşünüyorum olmazsa yazılım ya da bilgisayara yönelirim.)

Sizin öneriniz ne Huawei Air 5 yıl olmasa da kaç yıl sorunsuz iade eder en kötü 3 yıl sonra 2. elden satar üstüne ekleyip daha iyisini alırım diye düşünüyorum.

Şu an 12. sınıfım ve tablet almayı düşünüyorum YKS için (Doping Hafıza vs.) Aynı zamanda üniversite de kullanmak için aklımda 4-5 model sizin öneriniz hangisi olacaktır?

Aklımda şu an bu 3 model var. Huaweinki aslında bayağı kafama yattı 12.500 TL'ye kalem+klavye ve tablet.

IPad'lerde ise Air 17k (64 GB celluar yok), 10. nesil 14K (64 GB celluar yok). Hafızayı yksletmeye kalsam ya da celluar olan bir modele yönelsem fiyatı çok yükseliyor.

Aynı zamanda huawein bilgisayar uygulamasını bazı yöntemlerle tabletle eş zaanlı kullanabiliyor. (tabletin görüntüsünü laptopun ekranına verme gibi)

Lise son 1 yıl üniversite 4 yıl (bölüm olarak yapay zeka ve veri bilimi düşünüyorum olmazsa yazılım ya da bilgisayara yönelirim.)

Sizin öneriniz ne Huawei Air 5 yıl olmasa da kaç yıl sorunsuz iade eder en kötü 3 yıl sonra 2. elden satar üstüne ekleyip daha iyisini alırım diye düşünüyorum.

iPad al geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paran varsa iPad al yetmiyorsa Huawei hariç Android bir Marka'ya yönel mesela Xiaomi veya Samsung ilk önerilerim tam F/P'ler.

Air daha iyi fakat ikisi de 5 yılı rahat geçirir. Bence önceliğiniz 256 GB almak olsun.

10. nesil 256 GB ile 64 GB Air aynı fiyattı. Sırf depolamadan dolayı 10. nesil aldım ben.

Hocam iPad 10. nesil 256 GB + kalem 22 bin oluyor. Huawei MatePad Air 13 bine klavye + kalem veriyor. Aradaki 9 binlik farka değer mi?

Hocam iPad 10. nesil 256 GB+kalem 22 bin oluyor. Huawei MatePad Air 13 bine klavye+kalem veriyor. Aradaki 9 binlik farka değer mi?

Değer Huawei'de bütün Google uygulamalarını ve sadece onlarda değil, daha birçok film dizi uygulamalarını APK yüklemek zorundasın.
Hop güncelleme mi geldi sil tekrar APK ile uğraş falan. Huawei almayın, kesinlikle 9 binlik farka değecektir.

Geri
Yukarı