Üniversite için uzun pil süresi sunan 25.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
24k

ataberksezer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 1.sınıf mühendislik öğrencisiyim. 20-25k bütçem var. Oyun oynamıyorum, taşınabilir, pili uzun giden bir cihaz istiyorum. Aşağıdaki programları sorunsuz çalıştırabilmesi gerekiyor. Öneriniz var mı? Ben Lenovo Thinkpad'e serisine bakıyordum.

Matlab.
AutoCAD.
Altium.
Psim.
Pspice.
Ansys Maxwell.
Diğer şeyler programlama ile alakalı olan her şey.

Teşekkürler.

Hocam bende sizi gibi arada kaldım bende 1.sınıf mühendislik öğrencisiyim açıkca belirtmek gerekirse MacBook harici hepsi 2 3 saat götürüyor o yüzden alınabilecek en fiyat performans bilgisayarlara bakın direk (Monster,Casper Excalibour uzak durun da).

Hocam bende sizi gibi arada kaldım bende 1.sınıf mühendislik öğrencisiyim açıkca belirtmek gerekirse MacBook harici hepsi 2 3 saat götürüyor o yüzden alınabilecek en fiyat performans bilgisayarlara bakın direk (Monster,Casper Excalibour uzak durun da).
Ekstra olarak arkadaşlarına attıkları sistemde ekran kartı yok ekran kartı da önemli diye biliyorum programlarda.

Ekstra olarak arkadaşlarına attıkları sistemde ekran kartı yok ekran kartı da önemli diye biliyorum programlarda.
Benim oyun laptopu lenovo ideapad gaming 3 bile 6 saat civarı götürüyor. Çok daha uzun götüren laptoplar vardır.

Hocam bende sizi gibi arada kaldım bende 1.sınıf mühendislik öğrencisiyim açıkca belirtmek gerekirse MacBook harici hepsi 2 3 saat götürüyor o yüzden alınabilecek en fiyat performans bilgisayarlara bakın direk (Monster, Casper excalibour uzak durun da).

Sepetime eklemiştim MacBook'u. Ama program uyumsuzluğu çok sıkıntı. Thinkpad bizim sektörde en çok kullanılan bilgisayar modeli. O yüzden aklıma onu tercih etmek geldi. İnternette inceleme videolarını izlerken karşıma çıktı. Bu Intel i5 işlemcili ve harici ekran kartı olmayan bilgisayarlar nasıl GTA 5 açıyor?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı