Pil süresi uzun laptop önerisi

Bu konuda hiçbiri MacBook'u geçemez ama bunu alamıyorsan, Gaming diye satılanlardan uzak durmanı öneririm. Çoğunun uzun pil ömrü yok, birkaç saat dayanır. Daha çok ofis adı altında satılanlara bakabilirsin.

MacBook Air M1 en baz versiyonu almayı planlıyordum, kurdan ve Apple'ın zamlarına yetişmek zor. Bayram öncesi 17500 olan cihaz şu an 25 - 26k. Bu fiyatlar da öğrenci indirimli.

MacBook Air M1 en baz versiyonu almayı planlıyordum, kurdan ve Apple'ın zamlarına yetişmek zor. Bayram öncesi 17500 olan cihaz şu an 25 - 26k. Bu fiyatlar da öğrenci indirimli.
Ekran kartı ile işin yoksa ekran kartsız HP gibi diğer markaların ofis bilgisayarlarına yönelebilirsin. Bütçenin oldukça altında olurlar. Seçenek çok olduğu için direkt "Şunu al." demek oldukça zor. Ama ofis konusunda kendini kanıtlamış olanlara yönelebilirsin. Gözüne çarpan modelleri paylaşırsan da fikir belirtmek daha kolay olur.

Ekran kartı ile işin yoksa ekran kartsız HP gibi diğer markaların ofis bilgisayarlarına yönelebilirsin. Bütçenin oldukça altında olurlar. Seçenek çok olduğu için direkt "şunu al." demek oldukça zor. Ama ofis konusunda kendini kanıtlamış olanlara yönelebilirsin. Gözüne çarpan modelleri paylaşırsan da fikir belirtmek daha kolay olur.

Harici bir ekran kartı olmasa da olur. Şu an elimde Monster Abra A5 v15.8 mevcut. Bu cihazı nakite dönüştürebilirsem Macbook rahatlıkla alabiliyorum. Macbook dışında Lenovo IdeaPad 5 varyasyonları hoşuma gitti.

Harici bir ekran kartı olmasa da olur. Şu an elimde Monster Abra A5 v15.8 mevcut. Bu cihazı nakite dönüştürebilirsem Macbook rahatlıkla alabiliyorum. Macbook dışında Lenovo IdeaPad 5 varyasyonları hoşuma gitti.
Monster'dan kurtulman iyi olur. :D MacBook alabiliyorsan üç beş özellik değşitirip alman uzun ömürlülük ve kullanışlılık açısından çok iyi olur. Lenovo da çok çeşitli özelliklerde bilgisayarlar üretiyor, en azından 16-32 GB RAM içeren ve enerji konusunda iyi bir işlemciye sahip bir model alırsan fena olmaz.

Monster'dan kurtulman iyi olur. :D MacBook alabiliyorsan üç beş özellik değşitirip alman uzun ömürlülük ve kullanışlılık açısından çok iyi olur. Lenovo da çok çeşitli özelliklerde bilgisayarlar üretiyor, en azından 16-32 GB RAM içeren ve enerji konusunda iyi bir işlemciye sahip bir model alırsan fena olmaz.

Bir an önce kurtulmayı düşünüyorum 😂. Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler.

Merhaba, 20k.

Bu konuda hiçbiri MacBook'u geçemez ama bunu alamıyorsan, Gaming diye satılanlardan uzak durmanı öneririm. Çoğunun uzun pil ömrü yok, birkaç saat dayanır. Daha çok ofis adı altında satılanlara bakabilirsin.

Merhaba, bir bilgisayarcı ile takas yapabiliriz. Monster + nakit(2500-3000₺) ile baz donanım MacBook Air. Kafama takılan bir soru var, takas etmek istediğim cihazın pil devri 68, maksimum kapasite%95, garantisi de eylül ayına kadar devam ediyor. Sence takas mantıklı olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı