Üniversite için uzun pil süresi sunan 25.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
24k
Benim oyun laptopu Lenovo IdeaPad Gaming 3 bile 6 saat civarı götürüyor. Çok daha uzun götüren laptoplar vardır.

Arkadaşım kullanıyor bunu. Ama aşırı ağır ve büyük. Adaptörü de hesaba katmak gerekiyor. Ben kampüsün içinde bütün gün yürüyorum. O yüzden oyuncu bilgisayarı istemiyorum.

Sepetime eklemiştim MacBook'u. Ama program uyumsuzluğu çok sıkıntı. Thinkpad bizim sektörde en çok kullanılan bilgisayar modeli. O yüzden aklıma onu tercih etmek geldi. İnternette inceleme videolarını izlerken karşıma çıktı. Bu Intel i5 işlemcili ve harici ekran kartı olmayan bilgisayarlar nasıl GTA 5 açıyor?
GTA 5 artık günümüz için eski sayılabilecek bir oyun bir de optimizasyonu çok iyi 2016 da aldığım pc bile hala kaldırıyor ona bakmamanız lazım bana kalırsa.

Arkadaşım kullanıyor bunu. Ama aşırı ağır ve büyük. Adaptörü de hesaba katmak gerekiyor. Ben kampüsün içinde bütün gün yürüyorum. O yüzden oyuncu bilgisayarı istemiyorum.
HP Victus serisi var bende ama güçlü bilgisayarlar illaki ağır ve büyük oluyor not olarak.

Bir de 3 ay önce i7 13700 işlemcili 3050 ekran kartlı bilgisayarı 27k ya aldım fiyatlar nasıl uçmuş 2 3 ayda.

GTA 5 artık günümüz için eski sayılabilecek bir oyun bir de optimizasyonu çok iyi 2016 da aldığım PC bile hala kaldırıyor ona bakmamanız lazım bana kalırsa.

HP Victus serisi var bende ama güçlü bilgisayarlar illaki ağır ve büyük oluyor not olarak.

Bir de 3 ay önce i7 13700 işlemcili 3050 ekran kartlı bilgisayarı 27k ya aldım fiyatlar nasıl uçmuş 2 3 ayda.

Victus kullanan bir arkadaşım var. Bence çok iyi bilgisayarlar. Hem fiyat performans. Fakat 2 kiloluk adaptörü ve kocaman kasasını taşımak istemiyorum. Kampüsün içinde yurttan kütüphaneye gitmeye çalışsam 30 dakika yürümem gerekiyor. Ve yokuşlar çok dik.

Hocam o zaman ekran kartsız modellere bakmanızı tavsiye etmek durumundayım ya da MacBook. Ekran kartsız olan modeller ofis tarzı ince zarif hafif adaptörü de hafif diye biliyorum.

Geri
Yukarı