Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Windows

Azure'den nasıl alıyoruz ? Ahi Evran öğrencisiyim öyle bi alma ihtimalimiz varsa çok iyi olur ya.
Azure - Sign up adresinden kayıt olup alabilirsin. Ben onthehub üzeriden denemiştim olmadı attığım link ile aldım. Zaten senelerdir Dreamspark'dan embedded sürümünü kullanıyordum. Kolay oldu yine alması.

Azure - Sign up adresinden kayıt olup alabilirsin. Ben onthehub üzeriden denemiştim olmadı attığım link ile aldım. Zaten senelerdir Dreamspark'dan embedded sürümünü kullanıyordum. Kolay oldu yine alması.
Üye oldum portal azureye atıyor daha sonra ne yapmam gerekiyor acaba?
Doğrudur değil mi ? Kullanmak için yeniden kurmam mı gerekiyor windowsu ?
Bir de Windows 10N var hangisi daha iyi ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    58,4 KB · Görüntüleme: 364
Son düzenleme:
Üye oldum portal azureye atıyor daha sonra ne yapmam gerekiyor acaba?

Doğrudur değil mi ? Kullanmak için yeniden kurmam mı gerekiyor windowsu ?
Bir de Windows 10N var hangisi daha iyi ?
Şuan W10 kurulu değilse evet bunu kurun. Yok kurulu ama key yoksa ayarlara girip keyi aktive edebilirsin.

Ben dediğiniz siteye bu şekilde giriş yaptığımda bunlar gözüküyor, Windows hakkında bir bilgi yok gibi ama Offica 365 uygulamalarını kullanabiliyorum, onlar var ise Windows'da olmalı bence. Ben yanlış bir şey yapıyor olabilirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    51,1 KB · Görüntüleme: 183

Yeni konular

Geri
Yukarı