Üniversite öğrencisi için banka önerisi

Martini Henry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir
Şu anda yalnızca Papara kullanıyorum. Bunun haricinde Ziraat'in Bankkart'ı da elime ulaşacak, bu zorunluydu ama. Bütün işlemlerimi Papara'yla gerçekleştiriyorum ve kullanım kolaylığı, Cashback sistemi, birikim hesabı oluşturma gibi hizmetleriyle epey efektif benim için. Üniversite öğrencisine önereceğiniz başka bir banka hesabı var mı? Bonus tarzı uygulamaları duydum ama tam bilmiyorum. Bu özellikleri barındıran bir banka var mı?

Şu anda yalnızca Papara kullanıyorum. Bunun haricinde Ziraat'in Bankkart'ı da elime ulaşacak, bu zorunluydu ama. Bütün işlemlerimi Papara'yla gerçekleştiriyorum ve kullanım kolaylığı, cashback sistemi, birikim hesabı oluşturma gibi hizmetleriyle epey efektif benim için. Üniversite öğrencisine önereceğiniz başka bir banka hesabı var mı? Bonus tarzı uygulamaları duydum ama tam bilmiyorum. Bu özellikleri barındıran bir banka var mı?

Ben Akbank kullanıyorum iyi kampanyaları var, üniversiteli programıda var. Benden herhangi bir ücret kesmiyor para falan gönderirken. Müşteri hizmetleriylede herhangi bir problem yaşamadım ama genel bir kronik sorunu var ATM'leri çok sıkıntılı, bence dijital kullanın Enpara açın en azından para gönderme ücreti falan almaz. Öğrenci için Yapı Kredi'de iyi bir banka diye duydum, kulanan birine sormak lazım.

Şu anda yalnızca Papara kullanıyorum. Bunun haricinde Ziraat'in Bankkart'ı da elime ulaşacak, bu zorunluydu ama. Bütün işlemlerimi Papara'yla gerçekleştiriyorum ve kullanım kolaylığı, Cashback sistemi, birikim hesabı oluşturma gibi hizmetleriyle epey efektif benim için. Üniversite öğrencisine önereceğiniz başka bir banka hesabı var mı? Bonus tarzı uygulamaları duydum ama tam bilmiyorum. Bu özellikleri barındıran bir banka var mı?
Kredi kartı için İş, Garanti, KuveytTürk ve/veya Akbank; ücretsiz EFT/havale/FAST için de KuveytTürk ve/veya Akbank tavsiye ederim.

Kampanyaları takip edecekseniz Garanti ve İş bankası; takip etmekle uğraşmazsanız KuveytTürk daha mantıklı bence.

Enpara'ya da Ziraat Bankası'nın genç kartını öneriyorum. Ziraat Bankası kullanırsan PTT, VakıfBank, Halkbank'tan ücretsiz para çekip yatırabilirsin. Sadece bu özelliği için bile kullanılır. Öğrencilik süresince kredi kartı ücreti de ödemiyorsun. Bence Ziraat Bankkart Genç daha çok işini görür

Geri
Yukarı