Üniversite öğrencisi kredi kart limiti

thelordof

Kilopat
Daha fazla  
Üniversite öğrencileri için kredi kart limiti nedir? Hesapta para olmasına rağmen, bin, iki bin TL'den fazlaya limit yapmıyorlar mı? Kuzenim alacağı şeyi alamıyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite öğrencileri için kredi kart limiti nedir? Hesapta para olmasına rağmen, bin, iki bin TL'den fazlaya limit yapmıyorlar mı? Kuzenim alacağı şeyi alamıyor da.
Bende Ziraat Gençkart var kredi limiti 1.000 tl ama bende bu sorundan müzdaribim 2.000 limit lazım.

Aynı şekilde bende İŞ Bankası'na ait öğrenci kredisi var. Uzun süredir kullanmıyorum ama limitim 1000-1300 diye hatırlıyorum. Garanti bankası beni aradığında da aynı limitten bashetmişti.
Bende Ziraat Gençkart var kredi limiti 1.000 tl ama bende bu sorundan müzdaribim 2.000 limit lazım.

Artık hesapta para olması önemli değil, önemli olan düzenli gelirinin olmasıdır. Eğer düzenli gelir yoksa alabileceği en fazla limit 1000-1500 TL'dir.

Son düzenleme:
2100₺-2300₺ arası diye biliyorum. Ziraat Bankası'ndan, İş Bankası'ndan ve Vakıfbank'tan kredi kartım var.
3 karttan toplam mı?
Artık hesapta para olması önemli değil artık, önemli olan düzenli gelirinin olmasıdır. Eğer düzenli gelir yoksa alabileceği en fazla limit 1000-1500 TL'dir.
Tamam, sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı