Üniversite okumalı mıyım?

Kendi babam albay :D su an tegmenlerden 3 k fazla maaş alıyor. Maaşi uzman çavuşlar ile neredeyse aynı.

Hocam afedersiniz ama babanız sizi kandırıyor olabilir :D babamın babanızla en azından bir 15k fazla alması gerek:D

EA'dan 75 k sıralama 92 adp puanı ile KHO'ya asıl listeden girdim harp okullarında sözlü fyt ve sınav toplanır akraban ya kosamamış ya da mülakatti kötü geçmiş.

Yok girdi şu an asker oldu işte kuzenim yedekten girdi.

Hocam babam memur(asker) size önereyim memur olunmaz. Memurluğun artık değeri bilinmiyor asker babam öğretmenle hemen hemen aynı maaşı almaya yaklaştı. Kamu işçileri Asker'den fazla alıyor size önerim Devlet'e yönelmeyin.

Düzenleme: Temizlikçi Babam'dan fazla alıyor.

Günümüzde askerde olunmaz. Maaşlar desen yoksulluk sınırı altında, çoğu üst ego savaşında altlarını eziyor. Bölücü düşüncelere sahip komutanlarımız bile var. Atatürkçü bir üst tanımak lüks olmuş. İnsanları orduya bile küstürdüler. Ordu siyasetin üstündedir. Son iki genelkurmay başkanının iktidar partisine bakan olması her şeyin özetidir.

Son düzenleme:
Günümüzde askerde olunmaz. Maaşlar desen yoksulluk sınırı altında, çoğu üst ego savaşında altlarını eziyor. Bölücü düşüncelere sahip komutanlarımız bile var. Atatürkçü bir üst tanımak lüks olmuş. İnsanları orduya bile küstürdüler. Ordu siyasetin üstündedir. Son iki genelkurmay başkanının iktidar partisine bakan olması her şeyin özetidir.

Asker olunmaz zaten hocam ben 2016'daki halimizi hatırlardım o zaman alım gücümüz çok iyiydi şimdi afedersiniz dışkı çukurunda yaşıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı