Üniversite sınavı ile Almanya tercih etmek

Bir özel durumunuz yok ise zor diye düşünüyorum. Onun dışında bu dil belgeleri olmadan başvuru yapamazsınız.
Herhangi bir özel durumum yok.
Depremi ne kadar umursarlar onu da bilemeyeceğim tabi.
Dili halledebilirim benim merak ettiğim şey başvuru sürecim onların mevcut olduğu mühendislik açığı nedeni ile daha kolay işlenebilir mi? Herhangi bir derece yapmamı beklerler mi ?

Herhangi bir özel durumum yok.
Depremi ne kadar umursarlar onu da bilemeyeceğim tabi.
Dili halledebilirim benim merak ettiğim şey başvuru sürecim onların mevcut olduğu mühendislik açığı nedeni ile daha kolay işlenebilir mi? Herhangi bir derece yapmamı beklerler mi ?
Hayır kolay işlenmez. YKS puanıyla aldıkları için ortalama netlerle girersiniz üniversiteye fakat öyle mühendis açığıymış vs. bunlar komik söylemler. Almanya gibi bir ülkenin bu tarz şeylere ihtiyacı yok.

Hayır kolay işlenmez. YKS puanıyla aldıkları için ortalama netlerle girersiniz üniversiteye fakat öyle mühendis açığıymış vs. bunlar komik söylemler. Almanya gibi bir ülkenin bu tarz şeylere ihtiyacı yok.
Bende 2 sene YKS hazırlanıp yurtdışında tıp okumak veya tıp okuyup yurtdışına gitmek istiyorum. YKS'de iyi bir puan yapıp Almanya'da tıp fakültesi kazanılabiliyor mu? Kaç k sıralama gerekli?

Yeni konular

Geri
Yukarı