Üniversite sınavı motivasyonumu nasıl yükseltebilirim?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Üniversite sınavına çalışırken son zamanlarda günlük soru sayım azaldı ve yorgun hissediyorum.

Ders çalışma isteğim nasıl getirebilirim?

Merhaba arkadaşlar,

Üniversite sınavına çalışırken son zamanlarda günlük soru sayım azaldı ve yorgun hissediyorum.

Ders çalışma isteğim nasıl getirebilirim?

Eğer ailen akrabaların sağlam değilse ve ders çalışmayıp elle tutulur bir bölüm kazanmazsan hayatının geri kalanını alt sınıf olarak geçireceksin bu kadar basit. Ayda birkaç bin TL'ye geceni gündüzüne katıp "it" gibi çalışacaksın. Bence bu yeterli bir motivasyon.

@Bloodlinee iletilerime sürekli kahkaha atıp duruyorsun kuyruk acın ne senin?

Eğer ailen akrabaların sağlam değilse ve ders çalışmayıp elle tutulur bir bölüm kazanmazsan hayatının geri kalanını alt sınıf olarak geçireceksin bu kadar basit. Ayda birkaç bin TL'ye geceni gündüzüne katıp "it" gibi çalışacaksın. Bence bu yeterli bir motivasyon.

@Bloodlinee iletilerime sürekli kahkaha atıp duruyorsun kuyruk acın ne senin?

Annem babam doktor. Ben de MSÜ'den 70 net aldım. Ama çok korkuyorum başarım düşer diye. Sizden de yardım almak için açtım konuyu.

Annem babam doktor. Ben de MSÜ'den 70 net aldım. Ama çok korkuyorum başarım düşer diye. Sizden de yardım almak için açtım konuyu.

Anneniz babanız doktor olsa bile artık size eskisi kadar bir faydaları olmaz artık üniversite çağına gelmiş bir yetişkinsiniz kendi ayaklarınızın üstünde durmanız gerekecek bu saatten sonra. Bunun devamı klasik bilinen şeyler olduğu için yazma gereği duymuyorum. Dediğim gibi dişinizi sıkıp son çabalarınızı ortaya koymaktan başka hiçbir seçeneğiniz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı