Üniversite sınavı

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, ben hiç ders çalışan biri değildim vurdur duymazdım kısacası.
Geçen 11.sınıftım 2.dönem virüstü tatildi ne ara 12 oldum bilmiyorum fark ettim ki zaman çok hızlı geçiyor ve artık bir şeyler yapmam lazım.
Sınav için geç kaldımmı şu andan itibaren çalışmaya başlasam başarı gelir mi hem de nasıl çalışmalıyım konulara?
Diğer sorum kitap hakkında matematik de vesaire temelim hiç yok dört işlem bile bilmiyorum.
Sınav ile ilgili kitaplar alacağım hangi kitaplardan almamı önerirsiniz?

Temelin yoksa öncelikle TYT konu anlatımlı kitaplar alıp önce konuları çalışıp konuları anladıktan sonra kitaplardan sorularını çözmelisinki konuyu özümseyebilesin. Kesinlikle bilmediğin çalışmadığın konuları çözmeye kalkma hiçbir zaman konuyu halletmeden soruya başlama veya başka bir şey yapma unutma konuyu bilmiyorsan zaten soruyu çözemessin.

Bir an önce çalışmaya başlayın, daha fazla geç kalmayın derim. Benim şahsi fikrim herhangi bir konuya çalışıp o konu hakkında soru çözmen olucaktır. Takıldığınız sorular olursa internetten konuyla ilgili videoları izleyebilirsin. Matematiğin üstünde çok durun, en çok matematiğe ağırlık verin temelinden başlayın derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Canını sıkmak istemem ama 4 işlemde sıkıntın varsa biraz zor ama denemekten zarar gelmez en kötü deneme olur senin için bu sene bir sonraki sene daha başarılı olursun. Kolay gelsin.
Bilgi veya takıldığın konu falan olursa sayısal alanda yardımcı olurum.
Discord:YAMACHIBE#1979
Kendi senemde fena olmayan bir derece yapmıştım sayısal ve eşit ağırlıkta.

Geri
Yukarı