Üniversite sınavı zor mu?

Sosyal medyada işe yaramaz çalışmayan sırf fav olsun diye her sene aynı twitleri atan ağlak insan dolu. Çalışırsanız zor falan değil. Zor olan şey sınav değil düzenli çalışmak. O da o kadar zor değil. Zor olması da işinize gelir zorsa herkese zor. Eleyicilik artar önemli olan sıralama

Kardeşim ÖSYM zor sormaz ince sorular sorar bol kelime oyunları yapar eğer okuduğunu anlamada problemin yoksa biraz da temelin varsa güzel netler çıkartırsın.

Kardeşim her insanın kolay ve zor tanımı farklıdır. Sistemli ve düzenli çalışırsan rahatça yaparsın. Önce kendine güven. Kimseye de kulak asma.

Benim canımı sıkan konu 9. sınıfta ortalamamın düşük olması. Canlı ders yüzünden hiç derse girmedim sınavlarım yüksekti ama sözlüler yüzünden kötü oldu. Bu çok etkiler diye korkuyorum. Yoksa genel olarak ders anlamında iyiyim. 10. sınıf çok iyi geçiyor.

Benim canımı sıkan konu 9. sınıfta ortalamamın düşük olması. Canlı ders yüzünden hiç derse girmedim sınavlarım yüksekti ama sözlüler yüzünden kötü oldu. Bu çok etkiler mi diye korkuyorum. 10. sınıf ise çok iyi geçiyor.
LGS dönemin nasıldı ?

Geri
Yukarı