Üniversite sınavına hazırlanırken telefon satılmalı mı?

Telefonu sattıktan sonra iş bitmiyor, önce interneti kesmelisin evde ki. Sonra bir daha sana telefon alınmaması için annenin ve babanın cüzdanlarını içinde ki tüm paralarla beraber bir köpek balığına yedirmelisiniz ki senin iradene ters düşecek bir şey yaşanmasın, bundan sonra evde ki elektriği halletmeniz gerek, unutma elektrik teknolojiye can verir, elektrik olursa iraden zarar görür sınava çalışamazsın, orta çağ zamanına dönmelisiniz, evde derebeylik sistemi falan da oluşturabilirsiniz.

Üniversiteleri dünya sıralamasında rezil olan, sınavı sınav optiğinin bile kazanabileceği bir sistemde bu çocuklara bu akılı kim veriyorsa tez zamanda yaratıcısıyla tanışmalı.

İraden yoksa çalışma sınava.

Arkadaşlar selam ben iPhone 7 kullanıcısıyım üniversitesiye hazırlanıyorum tuşlu telefona geçeceğim. Ancak 2 karar arasında kaldım. Sizce telefonumu kapatıp seneye kullanmayaöı devam etsem yoksa satıp seneye daha iyisinimi alsam zaten eski telefon herhangi bir sıkıntısı yok ama satıp model yükselteceğim sizce mantıklı mı?
Kasmayın bu kadar.

Bence telefonunuzu kullanmaya devam edin. Hatta gün içinde ne yapıyorsanız ona devam edin. 1 sene telefonsuz kalacak kadar abarttığınız bir sınava girerken her şey tam olsa zaten heyecandan bir şey yapamazsınız. Tamam önemli bir sınav ama günde konu tekrarları ile 3-5 saat arası çalışsanız zaten yeterli gelecektir. Ama sınava giricem diye hayatınızı bu kadar kısıtlamak en büyük pişmanlığınız olur.

Hocam abartma.

Arkadaşlar selam ben iPhone 7 kullanıcısıyım üniversitesiye hazırlanıyorum tuşlu telefona geçeceğim. Ancak 2 karar arasında kaldım. Sizce telefonumu kapatıp seneye kullanmayaöı devam etsem yoksa satıp seneye daha iyisinimi alsam zaten eski telefon herhangi bir sıkıntısı yok ama satıp model yükselteceğim sizce mantıklı mı?

İrade meselesi. Ben 3 cihaz aynanda kullanıyorum ve günde 10 saat çalışabiliyorum. İradeni kontrol edemiyorsan sat ama irade meselesi sınavdan daha büyük dert açar başına, benden söylemesi.

Bence sat, bilgisayar dikkatini dağıtıyorsa onu da sat. Maalesef hepimiz buradaki müthiş, haşmetli iradeli arkadaşlarımız gibi değiliz. Dikkatini dağıtan her şeyi 1 yıllığına kendinden uzaklaştır.

Boşa satma dursun bunun iradesini veremiyorsan zaten sen o sınava girme.
Arkadaşlar konu irade değil ben ztn telefonu kullanmayacaktım kenarda durmasın diyorum satıp parasını katlayıp seneye daha iyisini almak için demiştim herkes beni yanlış anlamış.

İradesizsen eğer, neyini satarsan sat hala iradesizsindir. Telefon satmak çözüm değil. İradeni geliştir. Üniversite sınavı, üniversite hayatı, vizeler, finaller, bitirme projeleri, sonrasında iş hayatı, evlilik, çocuk. Hiç telefon kullanmaman lazım.

Arkadaşlar konu irade değil ben zaten telefonu kullanmayacaktım kenarda durmasın diyorum satıp parasını katlayıp seneye daha iyisini almak için demiştim herkes beni yanlış anlamış.

Telefonu sattıktan sonra iş bitmiyor, önce interneti kesmelisin evde ki. Sonra bir daha sana telefon alınmaması için annenin ve babanın cüzdanlarını içinde ki tüm paralarla beraber bir köpek balığına yedirmelisiniz ki senin iradene ters düşecek bir şey yaşanmasın, bundan sonra evde ki elektriği halletmeniz gerek, unutma elektrik teknolojiye can verir, elektrik olursa iraden zarar görür sınava çalışamazsın, Orta Çağ zamanına dönmelisiniz, evde derebeylik sistemi falan da oluşturabilirsiniz.

Üniversiteleri dünya sıralamasında rezil olan, sınavı sınav optiğinin bile kazanabileceği bir sistemde bu çocuklara bu akılı kim veriyorsa tez zamanda yaratıcısıyla tanışmalı.

İraden yoksa çalışma sınava.

Arkadaşlar konu irade değil ben zaten telefonu kullanmayacaktım kenarda durmasın diyorum satıp parasını katlayıp seneye daha iyisini almak için demiştim herkes beni yanlış anlamış.

Kaynakların çoğunun mobil çözüm uygulaması var. Telefonu rafa kaldırmak saçma olur bu yüzden ama sosyal medya uygulamalarını silebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı