Üniversite zamanlarında sigma nasıl olunur?

Muhtemelen üniversite yaşlarına daha 8 yıl olduğu için bunları düşünme sen. Böyle konu açan biri maksimum 10 yaşındadır.
Hayır abisi sigma olmayı öğrenecek:).Üstelik kızların da hoşuna gidecek ayriyeten dikkatini çekerim onlara yüz vermeyerek üstünlüğünü gösterecek.İlk olarak gömleğinin ilk üç ve son üç düğmesini açık bırakarak işe başlayabilir devamını siz getirin:).

1-her sabah yüzüne bebek pudrası ve yumurta akı sür.
2-biri seninle konuşmaya çalıştığında ona ben gayim de.
3-betalara twerk at.
4-sınıfın ortasında ossurarak alanını belirle.
5-dersteyken ayağa kalkıp kurt gibi ulu, hocan gerekeni yapacak.

ben 15 yaşındayım, 31 yıldır sigmalık yapıyorum başka sorun varsa cevaplarım😍

1-her sabah yüzüne bebek pudrası ve yumurta akı sür.
2-biri seninle konuşmaya çalıştığında ona ben gayim de.
3-betalara twerk at.
4-sınıfın ortasında ossurarak alanını belirle.
5-dersteyken ayağa kalkıp kurt gibi ulu, hocan gerekeni yapacak.

ben 15 yaşındayım, 31 yıldır sigmalık yapıyorum başka sorun varsa cevaplarım😍
Sigma olduğumu bilmiyordum.Tesekkürler:).

Öncelikle level 10 gyatt seviyesine ulaşana kadar gerçek bir sigma olamazsın bunu söyliyim. Ayrıyeten izlediğin looksmaxing editlerine bakmam lazım, günde kaç saat mewing yaptığını ve bebek gronk'a fanum vergilendirmesi yaparken kaç tane grimace shake içtiğini de belirtmen lazım. Bunları bilmeden sigma olup olamayacağın hakkında hiçbir yorum yapamayız.

Galiba Beta'sın. Beta'dan Alfa'ya geçmekstiyorsan LuciferMichaelson'ın alfa erkek nasıl olunur videosunu izle. İzledin ve Alfa oldun diyelim, Sigma olmak için o meşhur gülme hareketi yap vee... Tebrikler! Beta'dan Sigma'ya geçtiğiniz için Nobel ödülünü hak ettiniz! Ayrıca Nobel kazandınız diye size çatal bıçak setimizi de takdim edelim efenim.

Galiba Beta'sın. Beta'dan Alfa'ya geçmekstiyorsan LuciferMichaelson'ın alfa erkek nasıl olunur videosunu izle. İzledin ve Alfa oldun diyelim, Sigma olmak için o meşhur gülme hareketi yap vee... Tebrikler! Beta'dan Sigma'ya geçtiğiniz için Nobel ödülünü hak ettiniz! Ayrıca Nobel kazandınız diye size çatal bıçak setimizi de takdim edelim efenim.
Babamda betadır. :D

Öncelikle kızlarla işin olmaması lazım bu betalıktır .Gyme git hayvan gibi bas milleti umursama yalnız kurt ol kafana göre takıl bir de bir takım mental sorunların olması lazım ama iyi olanlardan kendi kendine gülme aşırı hırs gibi böyle olursan aynı ben yani sigmasın .

Öncelikle kızlarla işin olmaması lazım bu betalıktır .Gyme git hayvan gibi bas milleti umursama yalnız kurt ol kafana göre takıl bir de bir takım mental sorunların olması lazım ama iyi olanlardan kendi kendine gülme aşırı hırs gibi böyle olursan aynı ben yani sigmasın .
Otizm örnek midir buna hocam? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı