Üniversitede erkekler nasıl kandırıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlendirme programi imaji verecek bir soru degildir. Genel bir soru bu.

Hocam soruya laf etmedim. Adam şaka yapmış cevap verdim. Her soruyu sorabilirsiniz en doğal hakkınız. Hanımefendi derken sizden bahsetmedim genelde evlenme programları der ya siz çay için hanımefendiyle diye. Yanlış anladınız kusura bakmayın.

@eecopirin erkekler bu konuda daha art niyetli olabiliyor diyor. Ne diyeyim?
fikrini belirtmiş.

@BruceWaynee kesinlikle o yüzden daha da yorum yapmayacağım. Yaşamadan da neyin paranoyakligini yaptığını anlayamadım. Aile baskısıdir muhtemelen. Aileler çocukları hiçbir zorluğa karşı alıştırmadan buyutunce de böyle oluyor.
@eecopirin ben de fikrimi belirttim :)

@BruceWaynee kesinlikle o yüzden daha da yorum yapmayacağım. Yaşamadan da neyin paranoyakligini yaptığını anlayamadım. Aile baskısıdir muhtemelen. Aileler çocukları hiçbir zorluğa karşı alıştırmadan buyutunce de böyle oluyor.
@eecopirin ben de fikrimi belirttim :).

Gelmiş çamur atıyor bize diye atarlanmak fikir belirtmek mi okey :)

@eecopirin ben de fikrimi belirttim :)

Forum kurallarına uymayan bir şey yaptığımı düşünmuyorum bana kalırsa ailede de böyle olaylar yaşanmış olabilir bir de konu çok netliği olmayan bir konu şimdi cidden kotu tipler de var iyisi de var bunu senin düşünüp iyi birini ona göre seçmen lazim.

Forum kurallarına uymayan bir şey yaptığımı düşünmuyorum bana kalırsa ailede de böyle olaylar yaşanmış olabilir bir de konu çok netliği olmayan bir konu şimdi cidden kotu tipler de var iyisi de var bunu senin düşünüp iyi birini ona göre seçmen lazim.

Üniversiteye giden herkes bunu diyor. İlla travmatik bir şey yaşamaya gerek yok.

Herkes bir değil, genelleme yapmamak lazım. Art niyetli insanları davranışlarından anlarsınız zaten dert etmeyin. Güzelce okulunuzu okuyup kendinizi geliştirin.

Üniversiteye giden herkes bunu diyor. İlla travmatik bir şey yaşamaya gerek yok.

Yok tamam da genelleme yapılacak konu değil yapan vardır illaki ama böyle bir şey başına gelecek diye bir şey yok doğru kişiyi seçersen sadece senle cinsellik amaçlı takılmak isteyen insanlara yüz vermezsen karakterini tanıyarak ilişkiye girersen sorun yaşamazsın çok yüksek ihtimalle ama ben hiç bu ihtimali kafamdan silemiyorum illaki beni uni de kullanırlar diyorsan sevgili yapma basit yani.

Çıkar ilişkisi sadece üniversitede değil hayatın her noktasında yaşanıyor zaten. Üniversitede ortamdan ortama zıplayacağınız için çok fazla insan tanıma şansınız olacak ve kimseye gereğinden fazla güvenmemen adına böyle bir uyarı söylenegelmiş işte.

Neyi anlamadınız da burada cevap arıyorsunuz anlamadım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı