Üniversitede erkekler nasıl kandırıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Ayla9080 kızlara sorarsan öyle der. Erkeklere sorarsan da kızlara dikkat et der. Hayatının her yerinde kötü insanlar illaki olacak.

Erkekler kizlardan daha güçludür. Kendilerini koruyabilirler ama kızlar öyle değil. Başımıza bir şey gelse koruyamayız. Onun için hazırlıklı olmaliyiz.

Kullanma muhabbeti eskidendi, erkekler bir kızı yatağa atmak için delirirdi artık tam tersi.

Çıkar ilişkisi sadece üniversitede değil hayatın her noktasında yaşanıyor zaten. Üniversitede ortamdan ortama zıplayacağınız için çok fazla insan tanıma şansınız olacak ve kimseye gereğinden fazla güvenmemen adına böyle bir uyarı söylenegelmiş işte.

Neyi anlamadınız da burada cevap arıyorsunuz anlamadım?

Bu sitenin çoğu erkek diye bir erkek gözünden öneriler almak istedim. Maalesef ki sadece alay ettiler.

Erkekler kizlardan daha güçludür. Kendilerini koruyabilirler ama kızlar öyle değil. Başımıza bir şey gelse koruyamayız. Onun için hazırlıklı olmaliyiz.
Herkes öyle olmalı değil mi? Diyorum ya olayı erkek/kadın diye ayırmak yerine iyi/kötü diye ayırmak lazım. Düşünsenize yıllar öncesinden size kin tutmuş birinin size neler yapabileceğini? O kadar şahit olduğum zarar verme olayları var ki çevremde hepsi de kadınların yaptığı şeyler. Bu demek olmuyor kadınlar erkeklerden daha kötü ya da erkekler daha zayıf bilmem ne. İyi insanlarla takılın, art niyet sezdiğinize yol verin bu kadar basit.

Niye koruyamacaksin ki en kotu ayrilirsin biter biriyle ilişkiye girince onu satın mi alıyorsun hayat boyu. Ha sokak serserisi falan ayrı konu onu da karakterini bilmeden yok çok korumacı falan diye hiç tanımadan hoslanirsan o zaman sorun yasayabilirsin.

Herkes öyle olmalı değil mi? Diyorum ya olayı erkek/kadın diye ayırmak yerine iyi/kötü diye ayırmak lazım. Düşünsenize yıllar öncesinden size kin tutmuş birinin size neler yapabileceğini? O kadar şahit olduğum zarar verme olayları var ki çevremde hepsi de kadınların yaptığı şeyler. Bu demek olmuyor kadınlar erkeklerden daha kötü ya da erkekler daha zayıf bilmem ne. İyi insanlarla takılın, art niyet sezdiğinize yol verin bu kadar basit.

Bu konuda haklisin. Kadınlarda kıskançlık olayi daha cok oluyor ama ondan korunamazsin ki. Içini okuyamazsin. Bu olay ise fizikseldir. Korunabilmen daha kolaydir inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı