Üniversitede İngilizceyle ilgili bölümde laptop gerekir mi?

Lahmacun_1234

Centipat
Daha fazla  
Ben düşündüm. Sanırım bilgisayar ile ilgili bölümler pek de uygun değil bana. Ama ben İngilizce'de bana ve akrabalarıma göre iyiyim. Peki laptop lazım olur mu?

Ne demek istediğinizi anlayamadım?
Bilgisayar ile ilgili bölümlerin sizinle alakasının olmaması İngilizce ile ilgili bir bölüme girmeniniz alakasını nedir?
Akrabalarınızın İngilizce ile olan ilişkisi, bölümünüz ile olan ilişkisi nedir?
Hepsinden önemlisi laptop ne alaka? :D

Bilgisayar ile ilgili bölümlerin sizinle alakasının olmaması İngilizce ile ilgili bir bölüme girmeniniz alakasını nedir?

Benim demek istediğim matematiğim kötü. Ama ingilizcem iyi. O yüzden PC ile alakalı bölümler okumamalıyım. Ve bu sitede bir aralar üniversite için laptop önerisi diye postlar görmüştüm.

Evet, lazım olur. Çünkü bir süre sonra sunum hazırlayacak, micro-teaching yapacaksınız, literature dersinde kitap incelemesi yazacaksınız, yine ilerleyen yıllarda lesson plan hazırlayacaksınız.

Bilgisayar müh. Düşünüyormuş dile yönelmiş dil bölümü okursam laptop lazım olur mu diye soruyor.

Bence laptop her türlü lazım olur. Ucuz yollu bir şey alırsan işini görür.

Evet, lazım olur. Çünkü bir süre sonra sunum hazırlayacak, Micro-teaching yapacaksınız, literature dersinde kitap incelemesi yazacaksınız, yine ilerleyen yıllarda lesson plan hazırlayacaksınız.

Tamam. Thinkpad iş görür mü?

Bilgisayar müh. Düşünüyormuş dile yönelmiş dil bölümü okursam laptop lazım olur mu diye soruyor.

Bence laptop her türlü lazım olur. Ucuz yollu bir şey alırsan işini görür.

Mühendislik değil. Kolay bölümleri düşündüm.

Geri
Yukarı