Üniversitede mühendislik için laptop gerekli mi?

Merakediyorum

Hectopat
Daha fazla  
Abiler ben bu sene üniversiteye başlayacağım sizce laptop ihtiyacım olur mu bu yaz çalıştım ve paramın erimesini istemiyorum ama paramı harcamak da istemiyorum. Ne yapsam arada kaldım. Bu arada endüstri mühendisliği okuyorum ve bilgisayar derslerim olacak. Ben biraz para harcamaktan çekinen bir insan olduğum için sorma ihtiyacında bulundum çok pahalı bir şey almayacağım. Maksimum 25-26K ama yine de o kadar para vermek beni arada bırakıyor. Aile evinde kalacağım ve hazırlık okuyorum bu sene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mühendislik derslerinden bazılarında bilgisayara ihtiyaç olabilir. Örneğin Matlab vs. gibi programlar kullandırtabilirler. Hazırlıkta sunum falan yapmak gerekmezse ihtiyaç yok. Ben hazırlık okurken bilgisayarı kullanma amacım sadece oyun oynamaktı.

Abiler ben bu sene üniversiteye başlayacağım sizce laptop ihtiyacım olur mu bu yaz çalıştım ve paramın erimesini istemiyorum ama paramı harcamak da istemiyorum. Ne yapsam arada kaldım. Bu arada endüstri mühendisliği okuyorum ve bilgisayar derslerim olacak. Ben biraz para harcamaktan çekinen bir insan olduğum için sorma ihtiyacında bulundum çok pahalı bir şey almayacağım. Maksimum 25-26k ama yine de o kadar para vermek beni arada bırakıyor. Aile evinde kalacağım ve hazırlık okuyorum bu sene.

Seneye o para yetmeyebilir Gaming laptoplar için, şimdiden al oyun da oynarsın.

Geri
Yukarı