Üniversitede kız çevresi nasıl yapılır?

seffabullut

Centipat
Daha fazla  
Üniversitede 3 senedir aynı arkadaşlarım var. Birkaç yakın arkadaşız ve okul sonrası biraz oyun falan oynayıp evlere dağılıyoruz. Evler, yurtlar uzak olduğu için gece falan bir şey yapma şansımız olmuyor.
Ben de sosyal biri olmadığım için başka kimseyi tanımıyorum. Nasıl kız çevresi yapacağız? Ortamlarda hep erkeklerle grup olarak takılırken nasıl fırsat olacak?

Aga normalde sıkıntı yok tek kişiyle konuşurum. Ama kızlar toplu takılıyor biz gibi. Gidip topluluğa ne dicem bilmiyorum.
Merhaba, rahatsız etmek değil amacım 2 dakika bakabilir misiniz?

Üniversitede 3 senedir aynı arkadaşlarım var. Birkaç yakın arkadaşız ve okul sonrası biraz oyun falan oynayıp evlere dağılıyoruz. Evler, yurtlar uzak olduğu için gece falan bir şey yapma şansımız olmuyor.
Ben de sosyal biri olmadığım için başka kimseyi tanımıyorum. Nasıl kız çevresi yapacağız? Ortamlarda hep erkeklerle grup olarak takılırken nasıl fırsat olacak?
Sizin okulun sosyal medya itiraf hesabı gibi hesapları yok mu oradan kızları bulup mesaj atabilirsin yüzyüze konuşmaktan utanırım dersen.

@Sinyor Ezio Auditore yüzyüze konuşmaktan çekinen biri instadan yazsa ne kadar başarılı olur bilemiyorum.
Hocam tanışmaktan çekinen insanlar var ve sosyal medyada bu iş daha kolay oluyor daha rahat oluyor insan tanışma kısmını hallettikten sonra yanına gidip gayet rahat konuşur zaten benim fikrimce.

Geri
Yukarı