Üniversitede kız çevresi nasıl yapılır?

Bekarlık sultanlık işi çok uzun süreli olursa abazaliga kayıyor ama .

@seffabullut hesabına bağlı fake gibi durmamasi lazım ve fazla kişi ekle ortak varsa alırlar genelde.

En son olarak sen de özgüven eksikliği de var onu söyleyeyim.

@Sinyor Ezio Auditore adam yurtdışından kizlara istek atıp kabul alıyor @seffabullut senin yapman zor olmamalı bence aynı kampusteki birine.

.

@Sinyor Ezio Auditore adam yurtdışından kizlara istek atıp kabul alıyor @seffabullut senin yapman zor olmamalı bence aynı kampusteki birine.
Aga benlik ne var istek atıyorum kabul edilmiyor :D
Takipçim de az işte tanıdıklarımı ekliyorum.
Özgüven kısmına katılıyorum. Çocukluktan beri hep arkada duran kişi olmuştum zaten. İnsan içine çıkmayan asosyal biriydim. Bundan dolayı iletişim yeteneklerim de çok iyi değil.
Ayrıca özellikle pandemi ve sonrasında kilo da alıp mastürbasyon sıklığı artınca daha kötü oldu.
Özgüvensizliği kendimi geliştirerek yıkarım diye düşünüyorum ama fikriniz varsa alırım.
Hatta bazı sebeplerden psikiyatriye gitmiştim. Sosyal fobim olduğunu söylemişlerdi

Aga bekarlık sultanlığa katılıyorum. Ben de farkındayım ama uzun süre hiç olmayınca insan olsun istiyor biraz :D
Para kısmında senin gübü düşünüyordum taaki zengin ama çok güzel bir kız görüp beynimden vurulana kadar.

Belirttiğim gibi ben olsam şahsen benimle sevgili olmak istemem çünkü sonuçta herkesin istediği belli fiziksel kriterler var. Ve şu ankilo olarak biraz fazla bir hale geldim. Ayrıca ağzımın da çok laf yaptığı söylenemez.
Tavırlar olaraksa sanki ilişkideki kız ben gibi anormal davranışlarım oluyor.
Baktığımda feminen özelliklere giren empati vs. yeteneğim çok yüksek. İlgi isteme falan anormal durumlar oluyor. Bu da kapatıyor.

Ayrıca sosyal Medya'dan birileriyle konuşurken isteğinizi kabul ediyor mu :D benimki edilmiyor genelde.

Kıza göre değişiyor hocam 5.000 takipçisi olup 50 kişiyi takip eden kızın mesaja cevap vermemesi normal.

Kıza göre değişiyor hocam 5.000 takipçisi olup 50 kişiyi takip eden kızın mesaja cevap vermemesi normal.
Genelde 600-700 arası oluyor. Benim de dediğiniz gibi 50-60 civarı falan. Üstte bahsettiğim gibi insanlarla hiç aram yoktu ve bundan hiç rahatsızlık duymuyordum. Taa ki artık bilgisayrı falan bırakıp insan içine çıkana kadar. Çok asosyal olduğumu fark ettim.

Genelde 600-700 arası oluyor. Benim de dediğiniz gibi 50-60 civarı falan. Üstte bahsettiğim gibi insanlarla hiç aram yoktu ve bundan hiç rahatsızlık duymuyordum. TAA ki artık bilgisayrı falan bırakıp insan içine çıkana kadar. Çok asosyal olduğumu fark ettim.

İyi yapmışsınız hocam mizah anlayışınızı olduğu gibi yansıtmanız lazım karşı cinse sosyal medyada kızın isteğinizi kabul etmesi için onun ilgisini çekecek bir profilinizin olması lazım 50-60 takipçi ile olmaz bu iş hesabınızı biraz büyütün trendlere uygun fotoğraflar paylaşın (araba storysine ne kadar laf edilse de her attığım da en az 6 kız hikayeyi beğeniyor sorsan arabanın bir önemi yok) bunları yaptıktan sonra sosyal medya da rakip elemek çok kolay oluyor.

İyi yapmışsınız hocam mizah anlayışınızı olduğu gibi yansıtmanız lazım karşı cinse sosyal medyada kızın isteğinizi kabul etmesi için onun ilgisini çekecek bir profilinizin olması lazım 50-60 takipçi ile olmaz bu iş hesabınızı biraz büyütün trendlere uygun fotoğraflar paylaşın (araba storysine ne kadar laf edilse de her attığım da en az 6 kız hikayeyi beğeniyor sorsan arabanın bir önemi yok) bunları yaptıktan sonra sosyal medya da rakip elemek çok kolay oluyor.
Ben ayda yılda bir dümdüz selfie falan atıyorum atarsam. Foto çektirecek biri bile yok yanımda dşşasfvoguasıgşlfasjhıglnşk
Ve açıkçası dış görünüşün de çok önemli olduğunu düşünüyorum. Yukarıda bahsettiğim gibi bir süre kendime zaman ayırıp sonra bu işlerle uğraşmaya devam etsem bir şey kaçırmam değil mi :D

Benim taktiklerle köyde bile kız tavlamak mümkün hocam :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-28-19-47-31-14_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
    Screenshot_2022-08-28-19-47-31-14_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleyen: Moderatör:
Benim taktiklerle köyde bile kız tavlamak mümkün hocam :D
Aga teşekkür ederim ama bu şekil biraz daha anonimsi daha iyi olur sanki. Eğer farklı önerin varsa buraya yazarsan sevinirim.
araba storysine ne kadar laf edilse de her attığım da en az 6 kız hikayeyi beğeniyor sorsan arabanın bir önemi yok
Ayrıca araba falan yok unutalım onu :D
Örnek olarak yazıldığını biliyorum ama bu araba, konser vs. story'leri herkes eleştirip herkes de geri bu storylere düşüyor. Kız erkek fark etmeksizin.
Sorun bunların olmaması işte. Sosyalleşebileceğim bi cafeler var bide sosyal medya. Öyle konsermiş etkinlikmiş yok hiçbiri. Çıkıp durduk yere foto da çekinmiyorum haliyle. Yani biraz küçük şehir handikapı var öyle devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı